Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/pasik egyarànt! Korral...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/pasik egyarànt! Korral nemmel: gyakoriról lett “kalandja” ami nem átverős volt? Mindkét oldal érdekelne, mert alakulgat valami egy sràccal, de félek àtver. Szexelnènk csak (a miértje, magánügy), csak tapasztalatokra volnék kíváncsi.

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 10:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#7, #9

Ismerkedni bárhol lehet. Értelmes, vonzó férfit/nőt bárhol lehet találni.

Én sem azért jöttem fel ide, mert ismerkedni akartam. De úgy alakult, hogy összehozott a sors 2 fiatalemberrel, akikkel jól éreztük egymást.

Sem elkeseredett, sem nyomorék nem vagyok. De ha valaki kiköti, hogy itt vagy ott nem ismerkedik, mert az milyen már, annak komoly gondjai lehetnek a fejében...

2020. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 40N
2020. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
Mi harmadiknak találtunk itt egy nőt. 27/N
2020. szept. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#7 #9

Szerintem a gyk hozza az átlag lakossági színvonalat, sőt. Vannak itt olyan jó csajok és férfiak mint bármilyen randi appon, buliban, metrón, egyetemi előadóban, stb. Szóval aki kiköti hogy "itt márpedig csak a hülyék ismerkednek" az szerintem eléggé mellé lő. Na meg ha feltételezi hogy csak sikertelen lúzerek járnak ide, akkor azzal magát is bekategorizálja.

Én elég szerencsés voltam lányok terén, elég sok partnerem volt, de a számomra top 3 lányt akivel dolgom volt (legalábbis magyarországról) innen ismertem meg.. :D

2020. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen lett. :) Nincs ezzel semmi gond. Persze nem biztos, hogy nem futsz bele olyanba, aki ha tényleg találkozni kell, akkor nem megy el... De azért lehet szerintem itt is normális férfiakat találni. Ahogy ilyen nőket is.

32/F

2020. szept. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha le van tisztázva, hogy csak szex, akkor hogy tudna átverni?
2020. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt, de az emberek mindenütt ismerkednek, miért ne tehetnék itt is? 47f Átverésre meg nem lehet általánosságban mit mondani, hiszen nem ismerjük azt a konkrét személyt, akivel te épp ismerkedsz. Lehet, hogy összeházasodtok, lehet, hogy megerőszakol. 47f
2020. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17. még: Kicsit derítsd ki, hogy milyen előtte. Miért gondolod, hogy átverés lesz?
2020. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
3as egy harmadikat nem akarsz? :D
2020. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!