Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú akivel alakulgat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel alakulgat a dolog. Szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja kezdtünk beszélgetni. Folyamatosan azt mondja hogy gyönyörű vagyok és hogy találkozzunk már. Viszont mikor fel akartam hívni akkor azt mondta hogy ne hívjam másnap pedig camsexelni akart. Az az igazság hogy bele estem. Szombaton írtam neki hogy szeretem, azóta nem volt hasonló sem. Ebből lehet még valami?

2019. márc. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát max megdug ha hagyod magad.
2019. márc. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B25 ***** válasza:
Ez nevetséges. Egy hónap ismeretség után, de igazából egyáltalán hogy lehet ilyet írni egy lánynak?! Nem komolyak a szándékai. Lépj tovavv
2019. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 B25 ***** válasza:
Ez nevetséges. Egy hónap ismeretség után, de igazából egyáltalán hogy lehet ilyet írni egy lánynak?! Nem komolyak a szándékai. Lépj tovább.
2019. márc. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!