Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért utálok meg minden lányt ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálok meg minden lányt ?

Figyelt kérdés

Par eve ez megy nalam es mar kezdek bele unni magamba hogy van egy lany eloszor tok szerelmes leszek bele elkezdek udvarolni stb stb es ha tenyleg ossze is jovunk a csajjal es lefekszunk onnentol kezdve kihuny a lang. A kozeli lany "ismeroseim" mar utalnak mert ugy jon le nekik hogy csak arra megyek pedig nem en tenyleg szeretnek egy komoly kapcsolatot de egyszeruen keptelen vagyok ra. Most is 2 hetet jartam "nagy" szerelmemmel miutan megvolt a szex ra 3 napra mar szakitottunk is mert tokre beflegmultam meg bunkoskodtam vele utana meg szakitottam vele. Barkinek volt mar ilyenje vagy hasonloja mert ha igen es tul tette magat akkor adhatna valami tippet.

22/F



2020. szept. 23. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
A nők alapvetően elviselhetetlenek, még egymást is utálják. Csak mi, férfiak, evolúciósan úgy vagyunk programozva, hogy az első dugásig vonzódjunk hozzájuk, mert ha nem így lenne, már rég kihalt volna az emberiség.
2020. szept. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De en ezt utalom magamban. Nem csak az elso dugasig akarok egyutt lenni egy lannyal de ha megvan a szex onnentol kezdve teljesen kihal belolem a szerelem erzese es tenyleg tokre hanyagolom utana vagy szakitok vele vagy o velem mert tul elviselhetlenne valok szamara.
2020. szept. 23. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Lehet meleg vagy, és nem a nőnek a lyuka kell
2020. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem nyert. Hetero vagyok :)
2020. szept. 23. 19:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben nincs ötletem :D
2020. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez nem választás kérdése. Te ilyen vagy, és kész. Nem lehet választani, hogy valaki hosszútávon ragaszkodó legyen és szerelmes meg érzelmes, vagy pedig olyan mint te. Te utóbbira sikeredtél. Szerintem az életben másban kell kresned a tartós boldogság érzetet, és nem a nőkben. Persze csajozz, szórakozz, de ha igazán tökös pasi akarsz lenni, akkor fektesd le az alapokat a legelején. Hogy nálad ez így működik és nem máshogy. Lehet, hogy túl racionális beállítottságú vagy. Gondolj csak bele, az embernek alapvetően addig lesz érdekes valami/valaki, amíg van mit felfedezni benne. Utána csak a klasszikus szeretet, megszokás, tisztelet marad, meg időszakos fellángolás. Nem véletlen cserélgetik a mai fiatalok olyan sokat a partnerüket, mert a szerelem gyorsan véget ér, és mindenki azt akarja tartósan fenntartani magában, ezt viszont a legtöbben képtelenek egy emberrel elérni, ezért kell sűrűn cserélgetni. De az is lehet, hogy speciális eset vagy, és még ne találtad meg az igazit. Neked lehet nem elég egy simán rendes csaj, neked valami extrém különleges eset kell, hogy olyat érezz, ami tartós is lehet. Akiben mindennap fel tudsz fedezni valami újat, amitől újra és újra bele tudsz szeretni. Lehet csak nem éred be akárkivel, sosem tudni.
2020. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Mesélj még te kis troll....
2020. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Két oka lehet:

1) Amíg meg nem dugod addig hajt a "második agyad", de amikor megvan a kielégülés akkor meg már nem.

2) Kötődési problémák alakultak ki a szocializációs, érzelmi folyamatok kialakulása során. Ez utóbbin viszont csak szakember tud segíteni, magadtól nem fogod tudni megfejteni a pontos okát.

2020. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
gyakori probléma, nem csak téged érint. Az általános elérzéktelenedés az oka és a túlkínálat. Ne nézz sok agresszív filmet, ne játsz ilyen pc játékot, menj el önkénteskedni, beteget ápolni és nagyon korlátozd az internethazsnálatot. Tartsál csajdiétát, azaz ne nézeges az adatlapokat se, meg ne azon járjon az eszed minden buliban hogy ez vagy az miylen jó nő, tartóztasd meg magad. Takarítsd ki a szobád, szelektálj, tedd rendbe a pénzügyeid, az életed. Alakíts ki benne harmóniát és csak utána csajozz, de akkor oylan keress, aki bele is illik ebbe. Ha mellette vagy, ne nézegess más lehetőséget, ne azon járjon az eszed hogy talán van jobb is. Olyan vagy mint aki elveszett egy óriári boltban. Tudd hogy mit akarsz, legyél célirányos és az első pár nő közül válassz, utána ne menj tovább,akkor sem ha megfordul a fejedben hogy lehetne jobb nő is, hanem fejleszd a kapcsolatot és továbbra is korlátozd a körülötted lévő információáramlást.
2020. szept. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ezeket en mar mind rendeztem. Van sajat hazam belulrol tavaly mindenet felujitottam iden festettem ujra a szobakat. A kert tokeletes a keritest is most ujitom az egesz telek korul. Nemregiben sikerult ossze sporolnom almaim autojara (Auidi A5 2010 sportback) is szoval anyagi szempontbol teljesen nem vagyok hatranyban nagy szerencsemre. Filmezni nem szoktam max nagyon ritkan 1-2 vigjatekot pc jatekot ugyszinten akor is nagyon ritkan lolozok maximum a hazban pedig mindig rend van en alapbol nem vagyok rendetlen tipus a kollegiumban megtanitottak az ilyen alap dolgokra. A legtobb csaj meg (nem nagy kepusegbol mondom) de miota megvan az audim es meglatjak mikor kiszallok belole egybol "ram tapad" hogy szep kocsi nem-e vinnem el egy korre stb de azokat elvbol elustasitom. Na mind1 1x talan majd csak megmaradok valaki mellett
2020. szept. 24. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!