Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VVeronika kérdése:

Tanacstalan vagyok.2 eve vagyunk egyutt a baratommal, o svedorszagbol van, kulfoldon elunk. Mostansag nem erzem hogy szerelmes lennek, o nagyon hidegen viselkedik, megbizhato huseges de semmi szenvedelyben nincs reszem. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tarsalgo inkabb magaba zarkozott. Jo ember, de nem erzem magam boldognak bar mindenunk megvan. Mit tanacsoltok? Oszinten megmondva felek egyedul maradni,33 eves vagyok es mar csaladot szeretnek. Jo apa lenne az tuti. De nem tudunk egyutt beszelgetni, mas az erdeklodesi korunk. Annak idejen ugy jottunk ossze hogy en egy csalodasbol kerestem a biztonsagot. Megtalaltam, de csak azt.

2018. febr. 1. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Oké, hogy már abban a korban/helyzetben vagy, hogy családot szeretnél, de egy jó kapcsolatban is igen súlyos problémákat vet fel egy gyerek (akármekkora öröm is) de ha egy kihűlt kapcsolatba érkezik ahol nem tudtok kommunikálni egymással... hát... csak súlyosbodni fog a dolog. Addig kéne lépni amíg lehet.
2018. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen mindenkepp igazad van.. de ezt a lepest megtenni a legnehezebb. Annyi csalodas utan, o a legmegbizhatobb. Felek hogy hibat kovetek el es "jobbat" ugy sem talalok majd.
2018. febr. 1. 23:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Minél jobbat?!


Ennél nehezen találhatsz rosszabbat, gyakorlatilagm int két lakótárs éldegéltek egymás mellett, nulla szenvedély, nulla kommunikáció.

Mielőbb lépj ki ebből, gyereket pedig ne vállalj egy eleve rossz - semmilyen - kapcsolatb..

2018. febr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!