Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért nem szexeltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért nem szexeltek több pasival?

Figyelt kérdés

(nem egyszerre többel :D)

Lehet agyabetegnek tűnik a kérdés, de komolyan kérdezem.


Csak gondolat szintjén:

ha több pasival feküdnél le, akkor többet tudnál a szexről, megtalálnád aki jól csinálja, vagy aki igazán érzéssel nyúl hozzád, ilyenek.

Biztos lenne benne több csalódás is, de szerintem csodás dolgokat is át lehetne élni.


Tudom, ez testiség, meg kell hozzá bizalom, de tedd a szívedre a kezed és ne mondd, hogy nem volt még olyan helyes pasi, akivel kb. ismeretlenül ne mentél volna el.. na ugye. :) Tudtam én, hogy volt. Akkor meg?


Nem érnél semmivel se többet, se kevesebbet, ha életed során 10 helyett 500 emberrel szexelnél, maximum sokkal több izgi és jó szexben lenne részed. (van óvszer.. nem leszel már beteg, sem terhes)


Komolyan kérdezem: Mire jó ez a visszafogottság?



2020. szept. 24. 12:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

6-os, nem!

Azért, mert váltam azt a sztereotip választ, amit a 10-es ad.


Feltételezem, sok nőben él az a tévhit, hogy értéktelenebbé válik azáltal, ha sok férfinek "odaadja magát".

2020. szept. 24. 13:12
 12/23 anonim ***** válasza:
55%
Mert ugye az az állítás is igaz, hogy ha minden nő több pasival is szexelne felváltva, akkor több férfinek jutna nő szexre.
2020. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

"Tudom, ez testiség, meg kell hozzá bizalom, de tedd a szívedre a kezed és ne mondd, hogy nem volt még olyan helyes pasi, akivel kb. ismeretlenül ne mentél volna el.. na ugye. :) Tudtam én, hogy volt."


Nem, nem volt, hiába feltételezed férfi fejjel pl. rólam is ismeretlenül.


Az, hogy valaki "helyes", az rohadtul nem elég ahhoz, hogy szexelni akarjak vele, és nekem nem is akkora bónusz, mint te ezek szerint hiszed.


Ahhoz meg, hogy valakivel jó legyen a szex, nem az kell, hogy neki sok másik partnerrel legyen szexuális tapasztalata.


Nekem öt férfi közül egyértelműen azzal volt a legkevésbé jó élmény a szex, - konkrétan az egyetlen csalódás ilyen téren - akinek egyértelműen a legtöbb partnere volt korábban.


Nem azért nem szexelek 500 férfival életemben, mert azt hiszem, hogy kevesebbet érnék ettől, hanem azért, mert nem erre vágyom.


Feltételezem, hogy nehéz elvonatkoztatnod a kérdésben a saját ilyen irányú vágyaidtól - de attól, hogy te férfi létedre szívesen szexelnél minél több nővel, attól még a nők túlnyomó többsége nem így működik, és nem erre vágyik.

2020. szept. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

Több pasi nem egyenlő a több tapasztalattal.

Ha mindenkivel egyszer-kétszer lefekszel, akkor profi leszel... az elejében. De nem a másik megismerésében, a kísérletezésben. Valószínűleg nem fogsz annyi fétist, vágyat megélni, hiszen sok ilyet vadidegennek nem mond el az ember (nekem is van olyan, amit idegennel nem tudnék megélni). Plusz lemaradsz az érzelemdús szex élményéről, hiszen 1 alkalom alatt senkit sem tudsz megszeretni.

Nem, nem volt olyan, hogy idegennel elmentem volna d*gni. Kavarni, talán. Csók, tapi. De a szex nagyon más.

Szerintem a tapasztalat idővel alakul ki, és ahhoz folyamatos partner kell, akit megismerhetsz és aki megismer.

Lehet lepontozni, hogy mekkora prűd r*banc vagyok.


Nem kell privi.

2020. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
14%
NA A SOK ÁLSZENT HAHAHHAHA közben több kukit nyeltek mint kilincset fogtak....soha ne higgy nekik szeretik ők a falloszt csak titkolják ne kvázzák le őket
2020. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
9/15 anonim írjál ha majd tudsz
2020. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
10%
Mert nincs kedvem.Isten igazából a mostani párom az aki rendesen megtudott dugni.Ha szerelmes vagyok,akkor nem kell más.Megvsokan nem tudnak dugni,nehéz olyat találni aki igen.
2020. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
7%
17 es akkor a baj veled van, keress egy szexrobotot
2020. szept. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
20%
Ezért találták fel a prostikat. Hogy a férfiak minél több nővel tudjanak szexelni. Csak az a baj ezzel, hogy a prostik csak a pénzért csinálják.
2020. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
33%
Minek kellene szexrobot?.Az,hogy ne két percig tartson,tudja hova kell nyúlni nem túl nagy kérés.A párommal már a legelejétől teljesen egymásra vagyunk hangolódva.Rajta kívűl vagy kettő,három volt,aki megtudott rendesen dugni.Az is előny persze,ha magától feláll,nem kell évekig kínlódni vele.
2020. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!