Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor lesz mar vegre vad szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz mar vegre vad szex?

Figyelt kérdés

19 eves vagyok.

Baratommal 2 eve vagyunk egyutt, mostmar az egyetem miatt egyutt elunk.

Szex mindennap, vagy majdnem mindennap van kozottunk,de mindig csak szeretkezunk.

Jeleztem neki tobbszor is hogy vagyom, kivanom a kemenyebb kicsit kemenyebb szexet is.

Nem kell nagy dolgokra gondolni, de neha jolesne egy gyorsabb, temposabb menet, esetleg egy testreelvezessel stb. Szoval ami egy mai korombelinel mar termeszetes.

Nem igazan jon ossze, neki a szeretkezes jon csak be.

Velemenyeket kernek, mit kene tennem, mi lenne a meggyozo stb

Koszonom :)


2020. szept. 24. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lökd a hátára és lovagold meg vadul, ahogy neked jó
2020. szept. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
25%

Ha két év alatt nem tudtál vele egy jót b@szni akkor ez után sem fogsz tudni. Ő ennyi, ennyi van benne.

Nem tudom mit vársz, hogy puhapöcs romantikusból menjen át Rocco-ba?

2020. szept. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Ülj le vele és beszéld meg vele komolyan a dolgot.
2020. szept. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pasiként mondom hogy szerintem nagyon kicsi az esély rá hogy a párod változzon.

Normális esetben 18-30 között a legtöbb embernek van egy csomó szexuális élménye különböző emberekkel és így sok dolgot tanul, és rá jön hogy mi izgatja stb. De tapasztalatom szerint minél hosszabb egy kapcsolat, annál kevésbé hajlandó eltérni a bevett szokásaitól, és sok esetben szényellné a vágyait előtted, de lehet hogy egy vadidegen előtt nem.

És az is lehet hogy ő simán ilyen típus és ha nem szereti hát nem szereti.

2020. szept. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi... nem mindenkinek egyforma az ízlésa kaják terén se, így szex terén se. Ha valakiben nincs meg az alap temperamentum, akkor soha nem fog igazán vad szeretkezésbe veled. Ami nem gond, ha egyeznek az igények.
2020. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!