Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura fétisem van. Szeretem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura fétisem van. Szeretem, ha mások dugják a barátnőmet, de úgy, hogy ha idegenek, mert akkor nem megalázó. Ha sokakkal és sokszor csal, az izgat fel. Nem vagyok cuckold, az más. Létezik olyan nő, akivel kialakíthatnék így párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sok nő voltár az életemben, ezzel nincs gond, most is van barátnőm, de mindig a jó lányokat fogom ki.
2020. szept. 25. 08:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik ilyen nő de nem biztos, hogy megfelelő számodra.

Szerintem ez csak akkor működhetne ha először szorosan kötődik hozzád, ellenkező esetben kedvet kap valamelyik szexpartneréhez és elhagy téged. Ha viszont kötődik hozzád akkor elmondva a széndékodat lehet eltávolodik tőled.

Szerintem egy laza kapcsolatot alakits ki egy nővel, beszéljétek meg de ne várd el tőle hogy hosszú ideig veled lesz.

Nekem már volt hasonló tapasztalatom. Engem is izgatot amikor megtudtam, hogy mással is dug a barátnőm. Hihetelen jó volt vele a szex. Hosszú távon viszont nem ment a dolog. Kezdett érzelmileg máshoz kötődni, gondolom jobban élvezte vele a szexet. Végül is csodálatos időszak volt.

2020. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Cuckold és kész.

Nincs ezzel baj, te erre gerjedsz, hát van ilyen. (mellesleg engem is izgat elég durván)

Nem könnyű rá csajt találni. kötetlen szex témájú csevegés közben a "kinek milyen beteg vágyai vannak amikre nem mernétek megkérni egymást" kérdéskörben fel lehet esetleg hozni, és figyelni a reakciót.

2020. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olyan hirdetést adj fel, hogy olyan barátnőt keresel, akivel swinger klubba járhatsz. Kevés esély is esély...
2020. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!