Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első gumi nélküli aktusa? Éreztél-e különbséget? Mentálisan hogyan hatott rád?

Figyelt kérdés

Nekem: leírhatatlan szinte, ilyenkor éreztem azt, hogy egy nőhöz tartozok, fenomenális volt, igen, fényévekkel jobb érzés volt.

Azon felül, hogy hamarosan szeretnék családot, bár nincs kivel, terhességes dologra nem gondoltam, de egyébként meg nagyon nagy löketet adott nekem mentálisan, mint ismerkedés terén is, mert egyébként baszottul gátlásos vagyok.

Más kérdés, hogy mostanában máshogy látom a világot, de most ez nagyon sokat dobott rajtam de tényleg.

Főleg azért éreztem egy nagy löketnek, mert nagyon csinos volt a hölgy. :)

Huh nevetni fogtok rajtam, elég régóta nem vagyok már szűz, de valahogy most mintha a "mentális szüzességem" is eltűnt volna.


2020. szept. 25. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Érzelmileg sokkal másabb, érzésre meg picit.
2020. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem rettenetesen feszélyezett.

Nem is volt orgazmusom, tiszta ideg voltam

2020. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek magam fejeztem be, majd elaludtunk. Később felébredtem, utána ismét pár aktus következett, Akkor már azért rendesen el tudtam menni a többit követően.

Nagyon jó érzés volt.

2020. szept. 25. 23:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó volt, a különbség észrevehető.

22L

2020. szept. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alonelyman ***** válasza:
Én gumival.kb 2-3x csináltam, szar volt, mindig gumi nélküp csinálom mert csak úgy jó
2020. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
alonelyman: A hokit? Bocs, nevet miatt ezt muszáj volt. :D
2020. szept. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!