Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként lehetnék jobb az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként lehetnék jobb az ágyban?

Figyelt kérdés
Naponta olvasom itt az oldalon, hogy valaki megkérdezi, hogy baj-e ha kicsi a farka, mire a nők válaszolnak, hogy nem, ha jól tudja használni. Bár nekem nem kicsi, és ezért nem volt rá panasz, de azért érdekelne, hogy ezalatt mit értenek a hölgyek? Melyik póz a kedvencetek? Szeretitek, ha tövig behatol, vagy az már fáj? Bizonyos pontot kell ingerelni a hüvelyen belül? Ha igen, akkor a hüvely mely részét szeretitek, ha dörzsöljük? Bocs ha hülyén tettem fel a kérdést, Előre is köszi az értelmes válaszokat.

2020. szept. 27. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legfontosabb ezt az aktuális partnerrel megbeszélni, hiszen neki akarsz jót. Én leírhatom én mit szeretek meg mi jó nekem, de attól ez még mindenkinél más. Szóval azt tudom ajánlani, hogy kommunikálj a barátnőddel, pároddal és ismerd meg a testét, hogy mi jó neki és ettől leszel jó az ágyban.
2020. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nincs rá egyetemes válasz, lehet hogy valaki vadul szereti, más pedig finoman.
2020. szept. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!