Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon erôs pisilési inger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon erôs pisilési inger szex közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Még nem volt részem hüvelyi orgazmusban. Sem vele, sem mással. Amikor együttvagyunk ha elmegyek mosdóba elôtte, ha közben, teljesen mindegy hihetetlenül erôs pisilési ingert érzek. És van az a pont többször is, amikor muszáj leállnunk, mert az érzem, hogy mindjárt odapisilek. Függetlenül attól, hogy elôtte voltam 5 perce mosdóban.


Többen azt mondják, hogy engedjem el magam, mert az az orgazmus kezdete lenne, de olyan intenzív az inger, hogy nem megy.


Elsôsorban nôk véleményére lennék kíváncsi.

Más is van, vagy volt ezzel így? Mi a megoldás? Tényleg az az orgazmus? És ha elengedem nem lesz ‘baleset’?


Köszönöm a válaszokat!



#Pisilési inger szex közben
2020. szept. 27. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan pasi vagyok, de sok csaj szerint az orgazmus érkezhet pisilési ingerként. Én kipróbálnám gumilepedővel, hogy mi lesz ha engedsz az ingernek. Nekem a tippem egy spriccelős orgazmus.
2020. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, orgazmus lesz belőle. Bár nekem egyszer sajna nem az lett :(
2020. szept. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Tök érdekes, csomó ideig nem tudtam megfogalmazni, de ugyanez az érzés. Csomó féle orgazmus van, ez a fajta az egyik legjobb. Igen előfordulhat ‘baleset, de igen ez az un. spriccelős orgazmus ha elengeded magad rendesen, szerintem a pasid imádni fog érte, te pedig őt érte :) Amúgy meg lehet tanulni visszatartani vagy tompítani az ingert tudatosan, ami egy idő után már kb reflex lesz és te döntöd el hogy mennyire fogod elengedni magad. Próbálkozzatok, abból baj nem lehet :)
2020. szept. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a legszebb női orgazmus pedig, akkor nemszabad megállni ;)
2020. szept. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd tovább, el fog durranni a puncid.
2020. szept. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
engedd el, csoda lesz :]
2020. szept. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sokan azt írják, hogy a spriccelôs orgazmus valójában nem létezik és ez valóban pisi.


Nagyon aranyos a srác, szeretné, hogy jó legyen nekem, de egy bepisilés sok lenne, még nem tart itt a kapcsolatunk és nem hogy lepisilni, lespriccelni sem szeretném ôt.


De az sincs rendben, hogy folyamatosan leállunk és arra kérem ôt, hogy ha lehet gyors legyen, mivel én így nagyon nem élvezem a szexet.


Szóval valami megoldásra nagyon szükségem lenne. 😔

2020. szept. 28. 09:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez pedig spriccelős
2020. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kapcsolat már az első alkalommal ott tart, hogy mindenki gátlások nélkül élvezi a szexet... ha meg nem, akkor kár volt elkezdeni a szexelést. :D
2020. szept. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"és nem hogy lepisilni, lespriccelni sem szeretném ôt."

Egy jó kapcsolatban ez nem gond, főleg nem, ha ezen múlik, hogy végre elélvez-e a csaj. Akkor sem kellene ennek gondnak lenni, ha ez csak szexkapcsolat.

2020. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!