Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél ha az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha az első szex során kiderülne, hogy a másik elhízott?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy több randin túl vagytok, de az illető olyan előnyösen öltözködött, hogy bár láttad, hogy nem csont és bőr, de csak akkor jössz rá, hogy tök zsíros az illető, mikor már nagyban benne vagytok a dologban és levetkőzteted. Már mindketten ott álltok, a másik fél izgalmi állapotban. Mit tesztek?
2020. szept. 28. 10:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
echte elhízást nem lehet rejtegetni, viszont alapból sem jönnek be a "zsákbamacskásan" öltözködő nők
2020. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
84%

Miért szexeltek? Ha csak a szex miatt akkor számíthat hogy nem feltétlenül azt kapod amit ruhában láttál, de ég és föld nem lehet a kettő közt, olyan szinten nem lehet elrejteni a túlsúlyt.

Ha érzelem is van a dologban akkor a fenéket érdekli hogy van e túlsúly a másikon vagy nincs, legalábbis ha ez számít akkor ott már elég nagy a gond.

2020. szept. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold le a lámpát
2020. szept. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
59%

"Ha érzelem is van a dologban akkor a fenéket érdekli hogy van e túlsúly a másikon vagy nincs, legalábbis ha ez számít akkor ott már elég nagy a gond."

akkor az emberek 99 %-ánál elég nagy a gond

emberek vagyunk, nem pedig lelki létezők - számít a külső is, ez van

2020. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
#14 nem mondtam hogy nem számít, de ha ruhában látsz valakit, kizárt hogy annak a tökéletes ellentétével találkozz ruha nélkül. Erre értettem, nem pedig arra hogy nagyjából tök mindegy hogy néz ki a másik, nem, nem mindegy, de ennyire mellélőni nem lehet.
2020. szept. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

[link]

Ezek az ikrek például 10/15kg-ot simán leöltözködnek magukról, pedig nem is durván túlsúlyosak.

2020. szept. 28. 11:16
 17/22 A kérdező kommentje:
Pár válaszoló úgy érti, hogy 10kg feleslegről van szó, de én nem így értem. 10kg plusz a "versenysúlytól" még semmit nem jelent, úgy is jól kinézhet az ember. Én arról beszélek, mikor valaki a zsíros részeit el tudja takarni öltözködéssel és akár 10kg-ot is le tud takarni így, főleg, ha úgynevezett "skinny fat" típus. És amúgy egy normál testalkatú embert levetkőztetsz és kiderül, hogy van melle, (nő vagyok, szóval férfiakról beszélek így, a mell nem vonzó férfiakon) meg úszógumija, hasa, ami nem vonzó és pont az a 10kg mínusz állna már jól neki, amit sikerült így eltakarnia.
2020. szept. 28. 11:25
 18/22 anonim ***** válasza:
oltsd le a lámpát
2020. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Jajjmá'...
2020. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
10-15 kg plusz súlyt te semmilyen csodaruhával nem tüntetsz el, pontosan látja azt rajtad a partnered. Az hogy nem divatmagazinból kilépett tomodell a másik és van itt-ott egy kis plusz. Na bumm, emberek vagyunk, normális ember ettől nem kap lábrázást, egy felnőtt érett ember tisztában van vele hogy néz ki az emberi test.
2020. szept. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!