Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a páromat de monstaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat de monstanába nincs kedvem szexelni vele mitcsináljak?

Figyelt kérdés

Csak nem indulok be de semmitől és semilyen formában nem kívánom a szexet.

Mit tegyek ellene?


2020. szept. 28. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez... 22/L. Enis szeretem, de nem kívánom.
2020. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2020. szept. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyanez itt is, szeretem de nem kívánom 26L, 5 éve együtt.
2020. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mi lehet a probléma. Sokminden szóba jöhet. Kiegyensújozatlan étrend, túlhajszoltság, fáradtság.
2020. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt. Próbáltam megjavítani, javaslatokkal álltam elő, újdonságokkal, játékokkal, stb, de nem volt rá vevő. Nem vagyunk már együtt.
2020. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy a párod nem tesz érte, hogy megkívánd. Esetleg beszélj bele erről.
2020. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És neki van kedve veled? Mert ha neki elég a kevesebb, és te sem kívánod, akkor nyugodtan engedjétek el kicsit. Nálunk is volt egy pár szex mentes hét de most pl megint hetente többször is együtt vagyunk (15 éve élünk együtt)
2020. szept. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet. Stressz, lelki okok, hormonok... Ennyiből csak találgatni lehet.
2020. szept. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fog.gátló nyírta ki a libidómat. Majdnem szakítottunk,mire leesett, hogy mi a baj... következő ciklusban már minden patent volt, meg voltunk döbbenve rajta, hogy ez így hat... duplán gátolja a fogamzást, ha csinálni sincs kedved :)
2020. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!