Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szextárskeresőn miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szextárskeresőn miért fontos,hogy mit dolgozom vagy dolgozom e?

Figyelt kérdés

2020. szept. 28. 21:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ez már azért pofátlanság. Kivéve ha felejthetetlen élményt nyújtott (pozitív értelmben)a csaj és remegő térdekkel ültél be a kocsiba úgy, hogy végre örültél, hogy megpihenhetsz 😁
2020. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mert pénzes majmokkal akarnak dugni is. aranyásók mind.
2020. szept. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

11/


Az az egy biztos én mindent megtettem,hogy neki jó legyen ,jó is volt.

2020. szept. 30. 12:11
 14/22 A kérdező kommentje:

12/


Ez akivel így jártam elméletileg jó környéken lakik,tehát nem csóró lenne csak kicsit fura volt a helyzet,mert nem tudom,hogy a szüleivel élt e ott vagy a fickóját csalta.

2020. szept. 30. 12:12
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

ez melyik szextárskereső amúgy?


Mostanában minden csajba ez van belekódolva hogy pénzpénzpénz. más nem számít.


Tinderre felregelsz a saját képeddel, bemutatkozással nulla match. felteszed egy 20 ezres képét, vagy valami drága prémium tragacsét, semmi mást, és napi 10 match.

2020. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

15/


Akiről írtam az eropolison ismertem meg 2x találkoztunk második végén csá aztán most már két profillal is keres tovább,de biztos talál is mert nő a férfiaknak sanyarú a sorsa a legtöbbnek.Ha nem érdekelne ennyire a szex mivel sajna nem sokat csinálom sokkal boldogabb ember lehetnék.Na igen nekem se sok matchom van a tinderen de a nőknek ezernyi gondolom.Mindig jönnek a dumák a nőket nem a pénz érdekli,nem a francot mindet egy bizonyos szinten ekkor jönnek az evolúciós elmélet dumával.

2020. szept. 30. 12:39
 17/22 A kérdező kommentje:

15/


De amúgy jó,hogy írod kipróbálom felrakok egy motoros képet a tinderre :)

2020. szept. 30. 12:40
 18/22 anonim ***** válasza:

Ne motoros képet. valami drága bmw-t vagy audit. hiába xar kocsik, de a buta pénzéhes csajok elhiszik hogy az a menő. :D


Bár ciki lesz ha a randira busszal mész, de szűrőnek jó. :D

2020. szept. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18/


Sajnos se audim se bmw-m nincsen de nem is kéne de van egy renaultom meg egy honda motorom :)

Ha ez sem elég nekik akkor ba...meg :)

2020. szept. 30. 13:00
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki egyet képre. a randira érkezz motorral. :D dugás után meg már tökmindegy mi az igazság. :D
2020. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!