Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves koromig egy szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves koromig egy szexuális kapcsolatot sem tudtam kialakíani, akkor már sosem leszek sikeres?

Figyelt kérdés

Vannak akik nálam idősebben kezdték és boldog, családos élete lett?

Jól gondolom hogy nem normális dolog ez?

Mindig is egy visszahúzódó, félénk voltam, rég óta tudtam hogy sosem fognak engem szeretni a lányok.


2020. szept. 28. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Így van, már sosem leszel sikeres.
2020. szept. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanez vagyok 20 évesen, megpróbálok rajta változtatni
2020. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

#2-esnek: ha Amerikában élnék és a kérdező öngyilkos lenne, akkor téged ezekért a szavakért simán bíróság elé állítanának! De én most itt simán behúznék neked egyet.

Ha csak így tudsz megnyilvánulni egy olyan ember kérdése alatt, aki elkeseredett, akkor inkább fogd be a szád és húzd le magad.

2020. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

#4 - én #2-nek adok igazat.

Minden nap itt jajveszékel, hogy ennyi meg annyi idős, és ilyen meg olyan szerencsétlen, minden nap megkérdezi, hogy lehet-e még normális élete.

Ennek mi értelme?

2020. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Próbálnak talán egy kis segítséget találni maguknak? Egy kis külső biztatást? Megértést várnak, esetleg sorstársakat, akikkel beszélgetve könnyebben tudja feldolgozni a saját életének nehézségeit?

Lehet ha normálisan válaszolnának az emberek neki, és megkapná azt a segítséget, amit vár (akár tudat alatt), akkor nem lennének ilyen kérdései.

2020. szept. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%

Sikeres barátnő nélkül is lehetsz, de kimaradsz az élet egyik fontos részéből.


Amit elmulasztottál 23 éves korodig, be kell pótolnod, baráti kör kialakítás, programokra eljárás, ismerkedés más nőkkel, lehetséges hogy akár 100 nő is visszautasít mire megtalálod azt akivel kölcsönös a szimpátia.


Minél később kezdesz neki, annál nehezebb lesz, mivel nagyobbak az elvárások.


Ha zárkózott vagy és otthon iülsz, semmi se fog változni.

2020. szept. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Milyen segítséget, őszintén? Azt várják, hogy majd valaki megsajnálja, és odamegy a szobájába, hogy gyere lefekszem veled?


Ha csajt akar akkor tenni kell érte, ez ilyen világ a 4 fal között nem lesz neki.

2020. szept. 29. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!