Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megéri lemondani a társas...

Megéri lemondani a társas kapcsolatokról a karrier kedvéért? Úgy érzem, ha csak a munkára koncentrálok, ott legalább sikeres lehetek ha másban nem is. Többi lent.31/F

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, lassan eljutok arra a szintre a sok negatív tapasztalat miatt, hogy az egész társkeresést felhagyom. Legtöbb vélemény szerint semmi probléma velem, mégsem jön össze semmi... Talán a munkahelyemen még lehetek vezető, hamár szerető család és barátok nem fognak körülvenni, így az öregedés felé haladva...

2017. nov. 6. 20:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnek van előnye és hátránya, neked kell tudnod, számodra mi a fontosabb.
2017. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
22%

"mégsem jön össze semmi"

Először magadban kéne a hibát keresni, mert biztos, hogy van!

Foglalkozz önismerettel, ismerd meg magad.


Hasonló a hasonlót vonzza, zsák a foltját mindig megtalálja.


Egyébként a szövegedből számomra az derül ki, hogy egy gyáva alak vagy, aki homokba dugja a fejét és menekül.


Azon bezzeg gondolom még nem gondolkoztál el, hogy miért csak negatív tapasztalataid vannak. Miért esel bele mindig ugyanabba a hibába és miért nem tanulsz belőle?

2017. nov. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az öregedés felé haladva? :) Te a fénykorod felé haladsz, nem az öregedés felé. Szerintem nem éri meg, az előbbiben több boldogság van. Egész pontosan mi a baj, ha úgy érzed, veled minden rendben?
2017. nov. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Dehogynem gondolkodtam rajta. Van amin 14 éve gondolkodom, hogy mit rontottam el. Legtöbbször nem jövök rá racionális magyarázatra. Legutóbb sem volt ésszerű, hogy a "hölgy" miért lépett le egy havi 80 ezret kereső átlagos fazonnal...
2017. nov. 6. 21:08
 5/15 A kérdező kommentje:
#3 Nem érzem azt, hogy minden rendben lenne (a munkát kivéve). Kezdek erősen magamba fordulni, gyakorlatilag három hónapja a munkahelyemen kívül nem voltam sehol. Próbálom elfoglalni magam, de esténként mindig rossz gondolataim jönnek.
2017. nov. 6. 21:11
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a karrier mellett döntöttem, nem bántam meg, ott kiszámítható a siker, és pontosan tudod, hogy mit kell tenned érte. Persze, engem soha nem mozgatott a család, mint cél, neked kell tudnod, hogy neked ez mennyire hiányozna. Annyira öreg azért nem vagy, hogy esélytelen legyél ezekre, ahogy írtad.
2017. nov. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%

"Legutóbb sem volt ésszerű, hogy a "hölgy" miért lépett le egy havi 80 ezret kereső átlagos fazonnal..."


Szánalmas vagy. Talán, mert annak az embernek több esze van, mint neked, több érzelem szorult belé, mint beléd, több empátiával, szeretettel rendelkezik, jobban odafigyel a másikra, és biztos, hogy magasabb az érzelmi és értelmi intelligenciája, mint a tiéd.


Tudod, nem minden a pénz, ennyi évesen nem igaz, hogy nem tudod!

2017. nov. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Majd esznek szerelmet a híd alatt vacsorára, oda se neki. :D
2017. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Igen biztos több értelem szorult bele szakmunkás végzettséggel. :D Két hét után mondjuk már ez a férfi sem volt elég jó neki... Mindegy trollokal nem foglalkozok, akik két leírt mondat után komplex személyiségrajzot képesek adni.
2017. nov. 6. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
73%

#9


Nem én picsogok itt 31 éves létemre, hanem te.


A hiba akkor is benned van, akár tetszik az egódnak, akár nem.

2017. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!