Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tud elélvezni a barátom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud elélvezni a barátom. Mikor odakerülünk egyszerűen lelankad. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én csinálok valamit rosszul?
2020. szept. 28. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

lehet túlságosan hozzászokott a kezéhez, vagy erős ingerekhez


mennyi idősek vagytok? mióta együtt? eddig is fennállt ez a dolog?

2020. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Igen, lehet, hogy te csinálsz valamit rosszul. De mivel nem írod, hogy mit csinálsz, nem lehet eldönteni.
2020. szept. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem kíván.Mondom ezt 20év házasság után.Sosem állt fel úgy mint egy bitangrossz csalfa nőre akire mindig mint egy babkaró és kemény.Még fiatalon is akibe full szerelmes voltam nem állt fel úgy szex közben.
2020. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Az is lehet, hogy túlságosan izgul. Meg, ha már sokszor lelankadt neki, lehet, hogy mostanra teljesen rástresszelt és csakazértis.

Lehet, hogy nem nagyon volt eddig barátnője és a kezéhez van szokva.

Lehet, hogy hülyeség, de páromnak sokszor volt, hogy az óvszertől lankadt le-azt mondja, hogy szorítja(persze azóta váltottunk).

2020. szept. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem hulyesegeket írnak az előzők.

Egyszerűen izgul, de ha nem múlik el akkor menjetek el orvoshoz. Jó eséllyel pszichológiai okai vannak.

2020. szept. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
Csere
2020. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

Izgul

Recska-függő

Pszichológiai probléma

Nem kíván

Testi probléma

2020. szept. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Stressz, teljesítménykényszer - ez a mentális impotencia leggyakoribb oka. A pasidnak is ez van valószínűleg. Legyél odaadó és megértő, mond neki hogy semmi baj, ne érezze hogy bármit elrontott volna. Idővel ez segít (vagy nem, ha akutabb a probléma).
2020. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hármas, hogy állhat ennyire olyan nőre akit bitang rossznak tartasz?
2020. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mwert pipa vagyok rá azért írtam hogy bitangrossz.Nekem jó.
2020. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!