Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak ha túl jóképű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha túl jóképű vagyok,emiatt a nők nagyon buknak rám,a barátnőm pedig állandóan féltékenykedik amivel már teljesen kikészít?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 18:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld megbeszélni vele ha nem sikerül szakítsatok 2év után miis így tettünk megmérgezi a kapcsolatot

Azért elsőnek gondold végig hogy adsz e rá okot

2020. szept. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. De tudom miről beszélsz. Az én pasim is nagyon helyes. Megbámulják a nők állandóan, én pedig agyvérzést kapok ettől :D
2020. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Saját magában nem bízik, hogy meg tudja tartani a párját (ha nem adtál okot arra, hogy féltékeny legyen persze). Egy egészséges kapcsolatban egy minimális szintű féltékenység nem jelenthet gondot. Én pl nem akadok fenn azon ha a férjem elmeséli, hogy megbámulták az utcán vagy valami olyat mondtak neki. Büszke vagyok rá, hogy más nők is vonzónak találják...az meg, hogy megnéz egy csinos nőt...hát istenem...nem vak. Én is megnézem a helyes férfiakat. Ennek ellenére szeretjük egymást és azért én teszek is róla, hogy csak az étlapot nézegesse, de itthon vacsorázzon.
2020. szept. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A feltekenyseg altalaban a sajat onbizalomhianybol fakad.


Dicserd sokat es ereztesd vele, hogy neked o a tokeletes partner.

2020. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:
75%
Szokj le a hazudozásról.
2020. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 StevenUp ***** válasza:
82%
A féltékenység a bizalom és az önbizalom hiánya
2020. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Vegyél vissza az arcodból és ne álmodozz 😂 Jaj te szegény most sajnáljunk? Azért azt ne várd, hogy majd nők privit írnak mert kiírtál egy kamukérdést.

Ettől a féltékenység még komoly dolog, főleg ha beteges méreteket ölt. Vagy leültök és megbeszélitek, vagy elengeditek egymást, mert megmérgezi a legjobb kapcsolatot is.

2020. szept. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Na mutasd milyen jóképű vagy?

Am ha megnyugtatod és érezteted vele h csak ő kell neked akk egy idő után megnyugszik.

22L

2020. okt. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Bandi a lo?
2020. okt. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Foglalkozz önismerettel két évig, utána szedj fel valakit az akkori mentális szintedhez. Ő már nem fog féltékenykedni.
2020. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!