Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm mindent csekkol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mindent csekkol állandóan körülöttem. Féltékenykedik ok nélkül! Megváltozhat?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk.


Ha hazaér előttem akkor körülnézeget a lakásban. “Miért van arrébtéve az a váza, mit csináltál? Nem úgy volt a szekrényajtó, mit kerestél benne? A ruháid nem így voltak reggel, hol voltál?”

A telefonomon is csekkolja milyen oldalakat néztem. Már direkt bezárok minden megnyitott ablakot mielőtt leteszem a telefont.

Mindezt természetesen csinálja. Már beszéltem vele többször róla, de azt mondja hogy ha nincs rejtegetnivalóm akkor miért aggódok. Volt olyan is hogy belépett az instagramba és látta az előzményekben hogy megnéztem egy modell csaj képeit (melyik férfi nem csinál ilyet?) és ezen balhézott napokig. Plázában volt egy hasonló csaj és hangosan (ő is hallotta) elkezdte mondani hogy igazából az a csaj az esetem, menjek bátran oda, szólítsam meg.

Rendezett már féltékenységet olyan csajnak akinek nem is tetszettem (hallottam amikor kinevet a barátnőjével). Szóval fullba leéget sokszor. Úgy féltékenykedik mintha valami jópasi lennék, közben meg átlagalatti jóval.

Még csaj ismerőseim sincsenek már évek óta, leépítettem őket a kedvéért. Most néztem, a telefonomban 3 nő van az Anyámon kívül.

Kicsit zavar főleg amikor mások előtt védelmez engem mintha bárki is el akarna csábítani.


Igazából neki van önértékelési gondja hogy ennyire véd egy rondább pasit a full nőktől? Nevetséges hogy bárki is el akarna szedni tőle, nincs olyan nő!


2017. dec. 19. 19:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben odamentem volna a plazaban a csajhoz ismerkedni. Egy hulye idiota a parod.
2017. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez marhára gond. Szerintem ha mégegyszer elmondod neki, és akkor is hasonlót válaszol, akkor megmindod neki, hogyha nem hagyja abba, akkor kalap kabát.
2017. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem dobod ki?
2017. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez beteges,beteg,én rég otthagytam volna.sok sikert hozzá.
2017. dec. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
soha,orvosi eset.
2017. dec. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valtozik is ez a beteg pics@, max meg rosszabb iranyba, jobb ez nem lesz. Mk az istent keresel egy ilyen mellett, ennyire utalod magad? Epeszu ember a masodik ilyen huzasnal kirugta volna paros labbal..
2017. dec. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ő agyával is baj van,meg a te gondolkodásoddal is.Ledegradálod magad,plusz szenvedsz egy idióta mellett,akinek szintén önmagával van problémája.
2017. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni. Hagyd ott a fenébe, mert meg fogja keseríteni az életedet
2017. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondja hogy ha nincs rejtegetnivalóm akkor miért aggódok."

Miért? Egy komplett elmebeteg, az elég ok az aggodalomra.

2017. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni, a saját érdekedben menekülj, ez beteges.

Legközelebb majd agyonver, mert rád nézett egy másik nő - volt már ilyen a történelemben.

2017. dec. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!