Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom?

Figyelt kérdés

Lány vagyok (20) , és szex során nem jutok a csúcsra,pedig már sok apró trükköt kipróbáltam (párna a fenék alá,elhúzott előjáték stb.),de hiába.

Még a két órás együttléteknél sincs semmi,ahol a párom 3x élvez el,de én még csak a közelében sem vagyok. Csak sima hüvelyi behatolás történik,én nem tudom rávenni magam arra,hogy a párom előtt izgassam a saját csiklómat,ő pedig sosem nyúl oda.Normális az,hogy nincs orgazmusom,vagy valami probléma van velem? A vonzalommal nincs gond,nagyon kívánom a párom,és szerelmes is vagyok belé,nem alkalmi dologról van szó.


2020. okt. 1. 08:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
55%

Ugyan nyúlj már a csiklódhoz amikor a párod benned van.

Ugyan szólj már a párodnak, hogy izgassa a csiklódat.

Istenem, ez már a XXI. század, nem a középkor.

2020. okt. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A hüvelyben nincsenek idegvégződések, vagy csak nagyon kevés.

Ha tele lenne “érzékelőkkel” minden nő belehalna a szülés okozta fájdalmakba.

Amit a köznyelv hüvelyi orgazmusnak hív, valójában az is a csikló ingerlésével elért orgazmus, csak a hüvelyfalon át érkezik a stimulus.

Nagyon sok nőnek azért nincsen ilyen úton orgazmusa, mert a hüvelyfal vastag, vagy a csikló nem ideális szögben helyezkedik el.

Ez önmagában nem akkora probléma, ha a csiklód izgatásával sikereket érsz el.

A valódi probléma az, hogy nem vagy hajlandó magadhoz nyúlni a pasid előtt, pedig ez még izgató is lehetne neki, és a másik hatalmas probléma, hogy a pasid sem töri magát azon, hogy te elélvezz. Nem akarja, vagy nem érdekli, egykutya. Én elgondolkodnék a helyedben, hogy milyen kapcsolat ez, ahol a te kielégülésed a legkevésbé sem érdekes.

Ez határozottan nem ideális kapcsolat.

2020. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nálatok nincsen előjátèk sem hanem bumm bele a közepébe? Mert ezt veszem ki a szavaiból hogy a párod nem nyúl oda,tehát semmi simogatás semmi taperolás csak beveri neked az joccakát?
2020. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen az a szex, ahol a férfi nem nyúl oda, az egyetlen helyre, ahol képes lennél az orgazmusra.

Én pl minden alkalommal kinyalom az adott partnerem, mert valóban sok nő csak, a csikló izgatásával tud a csúcsra jutni.

Ezzel a sráccal, te sosem fogsz elélvezni szerintem.

F

2020. okt. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
52 évesen már tudom ha egy nőnek nincs foglalkozva a csiklojával akár nyalással akár simogatással akkor minimális az esélye hogy elélvezzen. szoval vagy nyalass vagy simogasd magad cekc közben és hidd el el is mész a pasinak is tetszeni fog mert imádjuk a masztizos csajokat nézni :D
2020. okt. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!