Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan, hogy bántalmaz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy bántalmazott titeket a párotok?

Figyelt kérdés

Főleg a női nemhez szól a kérdésem.


L


2020. okt. 1. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt.
2020. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Hogy érted? Megvert e vagy volt e pl bdsm? Vagy mi? Szexuálisan vagy verbálisan?
2020. okt. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Fizikailag senki, habár én olyan vagyok, hogy visszaütök. El tud borulni az én agyam is.

Lelkileg viszont igen, utólag esett le, hogy az a f@szkalap lelkileg készített ki az egész kapcsolatunk alatt.

2020. okt. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Az ilyesmit sosem szabad hagyni, akár fizikai vagy lelki bántalmazás, akár csak egy pofon. Ha elfogadjuk az ilyesmit nem lesz jobb, csak rosszabb lesz.

Nem szabad félni és ha kell segítséget kell kérni.

40f

2020. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Testi bántalmazásra gondolok. Nem bdsm
2020. okt. 1. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt pasim 1x és utoljára. Mit szeretnél tudni?
2020. okt. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

A 4-es vagyok.

Nálam olyan volt, hogy azokban a helyzetekben nem éreztem ezt lelki terrornak, mert ilyen apró félreértések, viták voltak, amik engem nyilván zavartak, mert nem volt így túl harmónikus a kapcsolat. Utólag raktam össze a képet, hogy a pasas ezeket direkt kiprovokálta és mindig úgy irányította a kérdéseit és mondandóját, hogy engem sértsen vele. Beavattam személyes dolgaimba, mert hát ugye a partnerem volt.. később a veszekedés során meg felhasználta ellenem. Meg olyan, hogy gyanúsított több féle dolgokkal (nem megcsalás), amik nem voltak igazak és hiába mondtam, hogy nem úgy van, nem hitt nekem. De szerintem ezt is direkt csinálta, hogy idegesítsen és lássa, mit ér el ezzel nálam.

Hiába, innen már okos az ember..

2020. okt. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

3-as,bocsi

a 4-esre válaszolva.

2020. okt. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #4-es írja, aki egyszer megemeli a kezét az megfogja másodjára meg harmadjára meg sokadjára is. Jöhet a nagy fogadkozás, hogy jaj bocsánat, többé nem, de aki az indulatait nem tudja kontrollálni az újra meg újra el fogja veszíteni. Szabadulni kell az ilyen figurától amíg lehet s nem ver kék-zöldre. Akiket a férje agyonvert azok is sokszor azt gondolták "pedig alapvetően rendes ember" s mégis temető lett a vége.
2020. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Testileg szerencsére még nem, bár a legfrissebb exemnél párszor féltem viták alkalmával.
2020. okt. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!