Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez gáz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan vallalkozokrol pl tetováló, fodrász, masszőr stb... Aki lefekszik a vendegeivel. Persze nem azért nyújt szolgáltatást csupán szimpatikusak lesznek egymásnak.

2020. okt. 3. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Semmit. Azzal fekszenek le akivel akarnak. Én is tetkós vagyok és ismerkedek. Emberből vagyok.
2020. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem tanar diak kapcsolat kolcsonos megegyezes akkor meg mi van benne olyan kulonos??
2020. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hol van ilyen fodrász??
2020. okt. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Miért lenne gáz?
2020. okt. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Én a szobafestővel dugtam.

Bár nem kért kevesebbet a rohadék 😝

2020. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
5: Miközben volt párod?
2020. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Mert miért ne ismerkedhetne az ember a kuncsaftokkal?

Te némaságot fogadtál napi 8 órára?

2020. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Nem, ez plazma.
2020. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Kedves egészségére :) Két felnőtt ember találkozott, szabad akaratukból szimpátia alapon dugnak, na és? Semmi sem tiltja.

Azért ha tudsz ilyen fodrászatot - némelyik fodrászlány igen szemrevaló - szóljál nekem is 😂

2020. okt. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Semmit, és ideális esetben nem is tudom róla, kivéve, ha nálam is bepróbálkozik (de ebből még mindig nem tudhatom, hogy vajon csak engem szemelt ki, vagy más vendéggel is megtette-e).

Van egy fodrász fickó, úúúgy tudja masszírozni a fejemet ha pakolást / balzsamot tesz fel, vagy épp mossa le, hogy pár alkalommal konkrétan belepirultam, pedig nem hamvas tini vagyok már. Soha nem gondoltam rá, hogy lehetne vele valami, de ezzel eléggé bepöccentett nálam valamit (nem, nem történt semmi, kerültem a hasonló helyzeteket, családja van), simán el tudom képzelni, hogy más erre konkrét jeleket küld, és lenne folytatás.

2020. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!