Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik szeretik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretik a kövér nőket! Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lehet volt már ilyen kérdés, én nem találtam, de kíváncsi vagyok.

Vannak férfiak, akik azt vallják, hogy bejönnek nekik a kövér nők. Direkt nem teltet írok, mert ez nem az a kategória... Itt a 80 kg feletti nőkről beszélek. Az érdekelne, hogy mi tetszik nektek ezeken a nőkön? Mert egy vékony nőnél látom, hogy a feszesség, a lapos has, a karcsú vonalak szépek, a kis mell pedig peckes stb. Ezzel szemben a kövér nőknek javarészt lóg a melle, narancsbőre van, striái ugye a lelógó hasról nem is beszélve. Szóval nem tudom elképzelni, hogy mik tetszenek ezeken a nőkön ezeknek a férfiaknak?



2020. okt. 4. 21:00
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen nők seggét kinyalni a legjobb :P
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
50%
Nem tetszik de jobb mint a semmi. A mellek nagyok legalább.
2020. okt. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
93%
Kinek a pap, kinek a papné. A művelt rómaiak óta tudjuk ízlésekről nem lehet vitatkozni. Neked nem tetszik, hát nem tetszik, egészségere. Miért akarod megérteni hogy valaki miért tetszik az ami neked nem??? Nem tök mind1?
2020. okt. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Egyes: már mitől lenne jobb? Ha egy vékony lánynak van nagyobb segge akkor az kb ugyanaz, csak annyi, hogy akkor a nő még vonzó is :D
2020. okt. 4. 21:05
 5/59 anonim ***** válasza:
68%

Mert egy nagy kövér segget nyalni a legjobb :D

Nincs tőle jobb :P

UGyan ez a punci, finom húsos..

2020. okt. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Hármas: szerintem jó dolog, ha valaki megpróbál egy másik véleményt is meghallgatni, megérten, ebből lehetnek jó beszélgetések, eszmecserék stb.

Nem kikezdtem az ízlésüket, csupán megkérdeztem, hogy ők ezt hogy látják.

Plusz nekem nőként nem egyértelmű a férfi szempont 🤷‍♀️

2020. okt. 4. 21:07
 7/59 anonim ***** válasza:
83%
Nem annyira témába vág, de a vékony lánynak is lehet narancsbőre, striái és lóghat a melle.
2020. okt. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
72%
A 80 körüli az még egyáltalán nem kövér szerintem.
2020. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, te egyébként milyen testalkatú vagy?
2020. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
Akkor úgy értve, hogy 80 és afelett. Sokan pl. azt mondják 90-100 kg is vonzó, az tetszik nekik.
2020. okt. 4. 21:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!