Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes akt fotósorozatot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes akt fotósorozatot csináltatni?

Figyelt kérdés
Magamról szeretnék egy sorozatot, de nem tudom hol csinálnak ilyet.
2020. okt. 5. 10:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egy csaj ismim amatőr fotós, és egyszer erre terelődött a téma. Ő még sosem csinált ilyen képeket, én meg a csajra voltam gerjedve, felajánlottam. Nem egyszerű ám egy ilyen fotózás, amennyiben tényleg jó képeket akarsz! Sokat kell tökölni a beállításokkal, fényekkel, árnyékokkal... Nem is gondoltam, hogy egy fotózas ennyi macera! De végül jók lettek a képek!
2020. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

[link]

Nem egy profi stúdió, de vannak jó fotósok a csoportban, kezdők haladók, változóan, nézegess képeket és írj rá valakire akinek tetszenek a munkái.

2020. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
11-es: mármint te férfi vagy, és egy női fotós csinált rólad aktképeket, úgy hogy te rá voltál gerjedve? És mi lett a vége?
2020. okt. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%
#13 Igen, így. Soha nem volt köztünk semmi. De a hangulat erotikus volt, akkor is ha amúgy nem előjátéknak szántuk a fotózást. A hatása megvolt, látható volt egy részleges erekció. Persze neki is tetszett, egy nagyobb és vastagabb farok jobban mutat a fotón. Azok lettek a legjobb képek amiken már kellően vastag és hosszú, de még teljesen lefelé lóg! Később kerte hogy állítsam fel teljesen, hogy csináljon olyan képet is. Nem esett nehezemre, sőt hülye lettem volna nem bepróbálkozni, hogy segíthetne ő is! Segített.
2020. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Sokan vannak akik szívesen segítenek, de sok olyan magát profiként hirdető hely is van aki a lehúzásra megy, gyorsan összecsapnak valamit 120 ezerért.

Csináltam én is már jópár ilyen sorozatot. Láttam már sokmindent


referenciákat kell kérni abból nagyon sokminden jön le.

2020. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
14-es, de végül megdugtad, vagy nem? :D
2020. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%
#16 Végül meg. Amíg fotóztunk csak a szájában volt, de a végén megjegyezte, hogy reméli hogy nem álló farokkal akarok hazamenni. 😁
2020. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
11%
Tök hihető. 😅
2020. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
17es: és a képeket láthatjuk esetleg? :)
2020. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
58%
Azért kötözködsz mert nem adtam meg a csaj számát priviben? De szánalmas vagy öcsi... 😁😂
2020. okt. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!