Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, naponta itt a szexuali...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, naponta itt a szexualitás kategóriában mennyi privát üzenetet kaptok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 20:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
#9 Ez így nem feltétlen igaz. Én sosem írom oda, mégis szoktam kapni... oké, nem 50-et :D (3. voltam egyébként)
2020. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
0-3.
2020. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

11

9 Vagyok, igen nagy ritkán én is kapok, mert azt hiszik lány vagyok, pedig semmi olyat nem válaszolok, de aki napi ötvenet kap, ott biztos hogy közrejátszik az hogy kiírják a nemüket.

Aki nem akar annyi privátot az alaposan gondolja át hova milyen választ ír, vagy viselje a következményeket, ez olyan mintha a tengerparton liknikezne és kiakadna a sirályok miatt.

Bár én személy szerint nem szoktam senkinek sem privátot írni, kiklvé ha valami nagyon nyomós okot találok rá, és az nem az hogy milyen nemű az illető.

2020. okt. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán kapok csak, általában akkor is langyi kisfiúk találnak meg, mert úgy gondolják hogy lány vagyok. Néha-néha sikerült már lánytól is üzit kapni, de egyik se volt tartós, gyorsan abbahagyták. Sajnos.
2020. okt. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!