Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel swingerklubba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel swingerklubba fogunk menni, mire számítsak? 1 éve vagyunk együtt, ő 21 én 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 00:40
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Mi van ha csak megnézni akarja?
2020. okt. 7. 01:10
 22/53 anonim ***** válasza:
78%

Te most itt vagy provokálni akarod az embereket, vagy tényleg ilyen hülye vagy, ezt nem tudom! 🤔

Igen csak nézelődni akar, meg egy új f.aszt a szájába, meg ahova csak lehet.

2020. okt. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Nem provokálni. Röviden tömören szeretne benézni egy swinger klubba, én vagyok a harmadik pasi akivel lefeküdt, szóval nem könnyűvérű típus. Csak nem tudom mire számítsak. Hány évesek, mennyire nyomulnak, barátn tényleg csak mézelődni fog, vagy gangbang lesz a vége, stb...
2020. okt. 7. 01:21
 24/53 anonim ***** válasza:
69%

Könnyűvérű nem is kicsit.

Nézelődni meg te fogsz, mikor fel sóhajt egy durungon.

De azt csinálsz amit akarsz, igazából én leszarom.

Nem az én "szerelmem" 😂

2020. okt. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindegy melyikbe mentek, és melyik napon. A swinger alapvetően pároknak szól, szimpátia alapon. Ilyen gang-bang buli nem sok van, de ott is lehet nemet mondani.

Szerintem népszerűek lesztek, már csak a korotok miatt is.

2020. okt. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
80%

Általában a swingerekkel kapcsolatban azok osztják leginkább az észt akik a közelében sem jártak egyiknek sem. A fentiekkel ellentétben:

- swingeben minden közös beleegyezésen alapul, azt csináltok amihez kedvetek van (és amihez partnereket találtok), ha csak szét akartok nézni, enni-inni, beszélgetni, táncolni akkor az történik, ha többesezni vagy éppen egy 10 fős gangbangbe belevetni magatokat akkor az;

- minden klubnak van társalgó/étkező/táncparkett része (+jackuzzi, szanua és két klubban medence is) és vannak a szobák ahol az "akciók" történnek (ebből van nyitott, meg van zárható - oda bevonultok akikkel ti gondoljátok vagy éppen kettesben az élmények hatására és pont senkinek, semmi köze hozzá);

- teljesen vegyes a korosztály, 20-asoktól az 50-esekig;

- sokkal normálisabb, kulturáltabb a közönség mint egy sima szórakozóhelyen, eleve kell egyfajta iq hozzá, a magasabb belépő is szűri a hülyéket és nagyon sok klubban igen erős a face kontroll;

- normálisabban viselkednek az emberek, a tolakodókat, zaklatókat vagy aki nem tud viselkedni sokkal hamarabb kidobják mint egy sima szórakozóhelyről.


Szóval az fog történni... lementek, átöltöztök, esztek-isztok, beszélgettek másokkal, nézelődtök. S vagy csak nézitek a nyitott szobáknál mi történik odabent, vagy ha van nektek szimpatikus pasi/pasik/pár/párok stb. akkor amihez kedvetek van.

2020. okt. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
93%

Hidd el hogy más elképzelni és más szembesülni azzal ha nődet dugják, szopatjàk.

Hogy nem csak nézelődni fog az borítèkolható. Ebből jól nem jössz ki.

Egyebkènt a swinger azoknak való akik minden màs formàt kipóbàltak, unnak. Ez huszonévesen elég durva.

2020. okt. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
58%
Őt szanaszét fogja kefélni a sok öreg kan teeg egy sarokban rejszolsz majd
2020. okt. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
79%
Amikor majd térdelve cumizik is ezt mond majd
2020. okt. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
72%
Gyerekek ti most miért játsszátok az erkölcscsőszt? Ha valaki a 3-ast, vagy a nagyobb többest akarja kipróbálni akkor egészségére. Az hogy egy swingerben teszi meg praktikum, 100%-ban kamumentes, adott a hely és az idő, a potenciális partnerek. Ezerszer könnyebb mint a neten szűrni a rengeteg hülyét, meg kamust. Egy netes beszállókeresésnél még rosszabb az idióták aránya mint a GyK-n.
2020. okt. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!