Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel swingerklubba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel swingerklubba fogunk menni, mire számítsak? 1 éve vagyunk együtt, ő 21 én 23 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 00:40
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
28f es 26n korunkba eloszor mentunk ilyen clubba ... megvoltak az elkebzeleseink de mi nagyot csalodtunk . Az enberek ugyneztekrank mint egy darab husra ... szinte mindenkiminket akart . Igy kb1 ora utan mar tavoztunk is. A masodik alkalom ra 2-3 evre volt ahova egy barati par hivott minket , de ez mar hazi privat party volt jol osszeszokott tarsasag ami felejthetetlen elmeny volt mind kettonk szamara es azota evente 1-2x ellatogatunk ehez a tarsasaghoz
2020. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is pont ez volt a tapasztalatom: vagy melegek voltak, akik rám se néztek, vagy azt kezdték el egyeztetni ki-ki után következzen nálam amint feltűntem a húspiacukon.

A közetes állapot: tehát odajön egyedül, köszön, kicsit flörtöl, aztán udvariasan megkérdezi szeretnék-e szexelni vele stílusú férfi teljesen hiányzott.

N

2020. okt. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 Csabah74 ***** válasza:
84%
Nekem is basszák a párom és boldogan élünk, szereti a vastag faszt, imád szopni és baszni, szeret lovagolni, de ez csak szex
2022. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!