Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel jobb egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb egy idősebb férfinak fiatal lánnyal szeretkezni, mint idősebb hölgyel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és viszonyom van egy nálam jóval öregebb férfival(több, mint 25 év) ez szerintem még csak szexkapcsolat, de én szeretnék többet.. és szerintem ő se lenne ellenére ennek a kapcsolatnak, csak még új számunkra ez a helyzet.. és én félek, hogy nem vagyok elég jó neki, és szeretne egy korához illő nőt,(persze nem arra gondolok, hogy idosebbekkel nem jo a szex, csak miert lenne velem, ha lehetne olyan nővel, akiért nem kap negativ visszajelzest?!) És félek, hogy nem vagyok elég jó neki az ágyban, mert sokszor mondja, hogy nincs rám ideje, legutobb 3 honapja voltunk egyutt, de sokat beszelunk... szeretjuk egymást :)) és nekem nagyon jó a szex, ő is mondja, hogy iszonyu jó, de akkor miert nem keres engem többszor :(
2020. okt. 8. 16:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyel naiv. Te csak valaki vagy akit időnként kezelget és esetleg eldicsekszik a haveroknak hogy egy fiatap csajszit kefél.

De fix hogy nem szeret.

2020. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek, hogy ne éld bele magad ebbe a kapcsolatba.

Nem akar durván eltaszítani, de jelzi, hogy vonulj vissza.

Amit mond, azok csak szép szavak.

Sajnálom!

Ffi.

2020. okt. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hahó! Ébresztő! Ha 3 hónapja nem voltatok együtt, akkor nagyon ne éld bele magad ebbe a kapcsolatba!

Inkább keress egy olyan pasit akinek valóban kellesz! Rendszeresen, tartósan, hosszú távon.

2020. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
“ó, drága”..ha megvan a sorozatból
2020. okt. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
3 hónapja dugtatok utoljára és kapcsolatnak nevezed??? Atyaég, te nem 19 éves hanem 12 éves szintjén gondolkozol már bocsi. Szimplán jólesik a fickónak időnként 1-1 fiatal p.nci te meg szeded az ívet kis naívkám.
2020. okt. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
25 eves. Az meg nem ferfi, hanem srac:) Ha komoly kapcsolatot akarna tudnad. Hagyd a francba
2020. okt. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#6! Nem 25 éves, hanem annyival több!

Magyar nyelv értelmező szótár, plusz számtan!

2020. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#6, olvasd el a kérdést újra: nem a srác 25 éves, hanem a korkülönbség annyi!
2020. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A pasinak tenyleg nagyon sok dolga van, van, hogy éjfélkor ér haza, mert rengeteg rádió musora van, és élő adásia a tv-ben, amit -nyilvan- ha élő, nem tud nap kozben megcsinálni, hanem este, amikor leadják 😅😅

De mikor haza ér, ugy alszunk el mind a ketten, hogy telón beszélunk, szoval elég nehezen tudna igy mással dugni😅


Kedves 6.válaszoló, nem 25 éves, hanem Több mint 25 év van köztunk😅😅

2020. okt. 8. 18:19
 10/21 anonim ***** válasza:
78%
Te ilyen ostoba vagy? 😄
2020. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!