Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel jobb egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb egy idősebb férfinak fiatal lánnyal szeretkezni, mint idősebb hölgyel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és viszonyom van egy nálam jóval öregebb férfival(több, mint 25 év) ez szerintem még csak szexkapcsolat, de én szeretnék többet.. és szerintem ő se lenne ellenére ennek a kapcsolatnak, csak még új számunkra ez a helyzet.. és én félek, hogy nem vagyok elég jó neki, és szeretne egy korához illő nőt,(persze nem arra gondolok, hogy idosebbekkel nem jo a szex, csak miert lenne velem, ha lehetne olyan nővel, akiért nem kap negativ visszajelzest?!) És félek, hogy nem vagyok elég jó neki az ágyban, mert sokszor mondja, hogy nincs rám ideje, legutobb 3 honapja voltunk egyutt, de sokat beszelunk... szeretjuk egymást :)) és nekem nagyon jó a szex, ő is mondja, hogy iszonyu jó, de akkor miert nem keres engem többszor :(
2020. okt. 8. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, te menthetetlen vagy.
2020. okt. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

#9! Ezek szerint ismert és népszerű a pasi! És te még elhiszed, hogy te vagy neki az egyetlen?

Ébredj már fel! Szerinted elég neki ha 3 hónapban egyszer szexel? És neked elég ennyi 19 évesen? Ugye ez nem komoly?

2020. okt. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Jólvan, felébredtem meg hulye vagyok.. okés..

De a kérdésre válaszolna valaki? 😅

2020. okt. 8. 18:27
 14/21 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, hogy csúnyán hangzik, ne vedd sértésnek! Távol áll tőlem, hogy ismeretlenül sértegesselek, de azt kell, hogy mondjam, téged nem az eszedért szeret (?) a pasi!
2020. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#13! Erre így ismeretlenül nem lehet egyértelmű választ adni! Ismerni, szexelni kellene a fiatalabbal is, az idősebbel is! Volt már dolgom ilyennel is, olyannal is! Határozottan állítom neked, hogy nem az életkor a döntő!
2020. okt. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Nem veszem sértésnek, de akkor minek irod, ha a kérdesre nem tudsz válaszolni
2020. okt. 8. 18:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Én válaszolok a kérdésedre: semennyivel sem jobb.
2020. okt. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

9 upsz:)

Tehat 44 vagy tobb mint en. Ertem Sry:)


Megmondom oszinten sosem voltam meg ilyen fiatal lannyal, de teny, hogy altalanossagban veve a kor jot tesz a noknek. Igen 20 eves szep hamvas bor feszes cicik hu dejol nez ki meg minden meg simogatna az egot, hogy egy 20 eves lany elolvad es felnez ram hogy aaaaahhh, de oszinten? (ugyis megkoveztek) Egy 20 eves lany nem tart ott, nem ismeri sem magat sem a masik nemet annyira, hogy tudja mi a jo neki vagy nekem. Persze lelkesen szexel es odavan es szep, de nagyon sok tenyleg nagyon sok no ennyi idosen azt sem tudja mi az orgazmus. Sokan 30 korul jonnek ra hogy hu vao. Vagy meg kesobb kapnak ra az izere. Es hidd el a szexben az egymasra hangolodas az hogy tudod mit csinalsz es akarod is csinalni es megeled a vagyaidat es akarod es tudod mi a jo neked es neki... nos az sokkal de sokkal tobbet er mint akarmilyen optikai tunning. Ami persze szinten szamit. De a 30+ nok ezzel jocskan elonyben vannak. Aztan 40-45 folott ernek el sokan odaig hogy tenyleg akarjak es csinaljak es nem birnak leallni.


Ezek altalanos dolgok persze biztos van 20 eves aki tudja mi a jo neki gatlastalan es szuperszexi meg minden es van besavanyodott 30-40es akinek fogalma sincs semmirol es a szexet sem ismeri. Van ilyen is.

Ertsd jol.


Es nem lehangolni akartalak. Ismerd meg magad ez a legfontosabb!

2020. okt. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt, idősebb pasiként én is azt mondom, hogy nem feltétlenül az életkor a döntő! Ismertem már fiatal lányt aki fantasztikusan jó volt az ágyban és olyat is aki hiába volt nagyon-nagyon mutatós, csapnivaló volt a szexben! És ugyan ilyet tapasztaltam idősebb hölgyekkel is! Nem az életkor a fő szempont! F.
2020. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Te tenyleg naiv vagy :(

En is voltam a cipodben. Szinten csak idosebb pasikkal vagyok.


Egyebkent neki ez csak egy szexkapcsolat! Lehet van is valakije, lehet nincs, de a soraidbol az jon le, hogy nem vesz komolyan, nem vállal fel, elhanyagol.

2020. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!