Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyivel jobb egy idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyivel jobb egy idősebb férfinak fiatal lánnyal szeretkezni, mint idősebb hölgyel?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és viszonyom van egy nálam jóval öregebb férfival(több, mint 25 év) ez szerintem még csak szexkapcsolat, de én szeretnék többet.. és szerintem ő se lenne ellenére ennek a kapcsolatnak, csak még új számunkra ez a helyzet.. és én félek, hogy nem vagyok elég jó neki, és szeretne egy korához illő nőt,(persze nem arra gondolok, hogy idosebbekkel nem jo a szex, csak miert lenne velem, ha lehetne olyan nővel, akiért nem kap negativ visszajelzest?!) És félek, hogy nem vagyok elég jó neki az ágyban, mert sokszor mondja, hogy nincs rám ideje, legutobb 3 honapja voltunk egyutt, de sokat beszelunk... szeretjuk egymást :)) és nekem nagyon jó a szex, ő is mondja, hogy iszonyu jó, de akkor miert nem keres engem többszor :(
2020. okt. 8. 16:49
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
67%

Sok idősebb férfival volt már dolgom, szerintük sokszor jobb egy fiatalabb lánnyal szexelni :)


L

2020. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!