Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez megcsalás, nagyon etikátlan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalás, nagyon etikátlan?

Figyelt kérdés
Van egy szexkapcsolatom, ami még tart, viszont néhány hete már randizgatok közben valakivel, aki erről nyilván nem tud. Eddig 3 kellemes randit töltöttünk együtt, csóknál több nem volt. Ha komoly kapcsolatról van szó, nem szeretem elsietni. Viszont még nem vagyok biztos a dologban, nem tudom, lesz-e jövője, és feleslegesen nem akarnám eldobni a jól működő szexkapcsolatom. Kicsit rosszul érzem magam, mintha megcsalnám, de igazából még nem vagyunk együtt, csak a randizás, ismerkedés fázisban.
2020. okt. 9. 11:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
39%
Ez megcsalas
2020. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Ez nem megcsalás. Nem vagytok együtt
2020. okt. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 kisördög1 ***** válasza:
74%
Neked hogy esne ez fordítva?
2020. okt. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Nem megcsalás, de attól még kijöhetsz rosszul is a dologból, mert mégiscsak van két párhuzamos szál, meg azok végén valakik...
2020. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
66%
Igazából akit komolyan gondolsz azzal szemben megcsalás.
2020. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom megcsalásnak, mert még nem jártok.

Ugyanakkor egyik szálat muszáj minél hamarabb (ez alatt egy héten belült értek) megszakíts. A randis fél helyében nagyon rosszul érezném magam, ha ez kiderülne - talán akkor is, ha évek múlva férj-feleség vagyunk és akkor derül ki, hogy két randink között valakivel kufircoltál.

2020. okt. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%

Megcsalás. Azt hiszi hogy egy erkörcsös nő vagy, közben pedig egy riherongy.

Sajnàlom szegény srácot.

Az ilyen nőket szét kell kúrni és utána kuka.

2020. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy lenne korrekt hogy tud róla hogy van valaki akivel ismerkedsz. Ettől még működhet a szexkapcsolat.
2020. okt. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
7-es: nem is derült ki, hogy nő-e a kérdező...
2020. okt. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, emberek, itt csak én vagyok helikopter?


A szexkapcsolatnak nem véletlenül szexkapcsolat a neve: két ember kufircol egymással a testi igényeik kielégítésére, mélyebb érzelmek nélkül. Ezért nem párkapcsolat vagy szerelem. A szexkapcsolat egyik lényegi eleme, hogy mellette lehet ismerkedni, randizni, hiszen a szexkapcsolat azon időszakra szánt megoldás, amikor nem akarsz/tudsz/sikerül összejönni rendes párkapcsolatba valakivel, de ennek lehetőségét mégis nyitva hagyod, hiszen mégsem akarsz megöregedni egy szexkapcsolatban. Magyarán, ha jön valaki, aki arra érdemes, akkor „le fogja váltani” a még oly színvonalas szexkapcsolatot is, mert a testi mellé lelki egyesülést is kínál.


Viszont nyilván nem fogsz dobni valakit, akivel kva jó dugni egy esélyért, ami bizonytalan. Ahhoz, hogy egy kielégítő szexkapcsolatnak véget vess (amiben nincs kötöttség, viszont rendszeresen és tisztességesen meg vagy csinálva), valamilyen szinten biztosnak kell lenned abban, hogy az új belépőért érdemes. Na, ez dől el az ismerkedés során. Ki kockáztatna feleslegesen?


Kis túlzással azt is mondhatnátok, hogy ha valaki elkezd randizgatni, fejezze be a maszturbálást is, pláne a műbránerével / műpuncijával. A szexpajtásnak nagyjából ugyanaz a funkciója, mint egy szexuális segédeszköznek, csak hús-vér, és neki is jó.


Vagy egy másik területről hozott példa: Ezzel az erővel nem lenne erkölcsös elmenni egy állásinterjúra (ugyebár titokban), ha állásban vagy valahol. Szóval előbb mondj fel szépen, aztán menj az elbeszélgetésre az új helyre – ahova vagy felvesznek vagy nem...

2020. okt. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!