Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta barátnőm megcsalt, ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NeugasShaman kérdése:

Mióta barátnőm megcsalt, ez részévé vált a fantáziáimnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Konkrétan mióta megcsalt és szakítottam vele, akárhányszor nézegetem azokat a bizonyos, az internet jelentős részét kitevő videókat, mindig csak az ilyen témájúra tudok beindulni. Elég kontraproduktív dolog, mert közben meg undorodom saját magamtól és nem tudom, ez mennyire normális dolog. Néhány hónapja történt a dolog egyébként.

2020. okt. 10. 09:59
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Bocsi srácok, de tökre félreértettetek. Az én fantáziámnak az a része, hogy én szerzek meg olyat, akinek amúgy van valakije és nem fordítva. Ugyanakkor némelyik válasz megnyugtató olyan értelemben, hogy másban is nyomot hagy ilyen módon a szar párkapcsolati múlt.
2020. okt. 11. 20:46
 12/12 anonim ***** válasza:
Ugy is izgatna ha csak kukkolnám őket,ugy hogy egyikük sem tudja.
2020. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!