Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó csajok! Tinderen hány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csajok! Tinderen hány matchet és hány üzenetet hoztok össze naponta?

Figyelt kérdés
Mert a legtöbb lány csak szórakozik, úgy veszem észre. Ha nagy nehezen összejön egy match egy olyan csajjal, akire azt mondom, na ez igen, és még intelligensnek is tűnik, úgysem ír vissza. Ha meg visszaír valami csoda folytán, másnapra úgyis unmatch lesz, csak időtöltésként chatelnek. Hogy van ez? 24F

2020. okt. 12. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Amikor fent voltam napi kettőt kaptam.
2020. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Jó csajok nincsenek a gyakori kérdések oldalán, mert nincs szükségük rá és idejük sincs rá, hogy itt legyenek.
2020. okt. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Egy jó csaj akár 100 matchet is összehozhatna ha lenne annyi ideje a Tinderen lógni. Mivel a pasik 90%-a bejelöli, így van napi 50-100-200 vagy több jelölésük (főleg Bp-n). Azokból csemegéznek, napi 5-10 kapcsolatnál úgysem tud többet egyszerre kezelni. Matchel 5-6 pasival azokkal levelezik és a legígéretesebb "jelölttel" találkozik a többit meg hanyagolja.

Ez van bástya minél jobb csajra akarsz hajtani annál nagyobb lesz a verseny.

2020. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Most ne csak modelleket értsetek a jó csajok alatt, csak az átlagtól picivel szebbeket is ide sorolom, akik intelligensnek tűnnek a képen. De pont friss élmény, egy 10/10es csajjal cseteltem szombat éjjel, tök jót dumáltunk. Nagyon normális csaj volt, vette a vicceket, és kép alapján tényleg, álom. Vasárnap délelőtt veszem a telót, hogy addig üssem a vasat, amíg forró, és mit látok? Unmatchelt. Tudom, le se kéne szarjam, de nagyon szíven ütött.
2020. okt. 12. 17:16
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Nem vagyok jó csaj, de nem is kell annak lenni, hogy sok pasi nyomuljon. Mindegy nekik, csak valaki szánja meg őket egy kis puncival. Kb. 25-ből egy FÉRFI van, aki tudja a dolgokat, a többi csak copy-paste. A szövegeik is és ők maguk is.
2020. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval gyakorlatilag energiapazarlás a Tinder.. És akkor megis mit kell tenni, hogy megtudjak fogni egy csajt Tinderen, ha ennyire nehéz kitűnni a sokaság közül férfiként?
2020. okt. 12. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleg realis valaszok erkeztek. En peldaul modellkedtem, eleg kulonleges a kulsom (pozitiv ertelemben) es napi 8-9 match jon ossze, az elso feloraban mar megvolt a 100 kedveles. Eddig egy emberrel talalkoztam onnan eloben. Az egyik valaszra reagalva, nekem is voltak unmatchek mindket reszrol jo beszelgetesek utan. Ja, es sosem hiszik el, hogy en vagyok a kepeken (pedig verified a profilom), ezert mindig facetimeolni, stb kell. Ez mar kicsit unalmas..
2020. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor kijelenthetjük, hogy nettó szórakozás az egész. Még a szexet sem lehet összehozni vele, ahogy azt sokan hangoztatják.
2020. okt. 13. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Paran biztos osszehoznak szexet is, en speciel nem azt kerestem.
2020. okt. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9es

Hanem? Komoly kapcsolatot, vagy csak ismerkedés?

2020. okt. 13. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!