Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Értem, hogy a figyelem kell,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem, hogy a figyelem kell, de miért csodálkozik ha csak megdugni akarom?

Figyelt kérdés

Lehet rossznéven is venni, de szerintem a lányok jelentős része figyelemhiányos és ezért mutogatja magát social médián, ezért lesz egyre rövidebb a szoknya, nadrág stb, ezért posztok képet a fürdőkádból, ezért van falat tangában a képen stb.


Nincs ezzel baj, mert szépek, mutogassak magukat, ha jól esik, de miért lepődnék meg, ha ezt a férfiak úgy kodoljak magukban, hogy ez a nő dugni akar.


Mert most őszintén, a test 95%-a fedetlen, mégis mire kellene gondolnom férfiként, hogy milyen szép? :D Bocsi.. de nem megy, nem tudok erre gondolni, mert azt látom, hogy óteúristen mennyire de mennyire szexi!!


félre ne értsétek, nem erőszakra buzdítok, mert a hivalkodó nő sem érdemli meg az erőszakot, ez ne is lehet kérdés.

De azt azért nem értem, hogy miért lepődnek meg azon, ha egy férfinek ez egyenlő a szexre csabítással..


Szóval, lányok mit vártok egy ilyen kép után, mennyire igaz, hogy figyelemhiányosak vagytok?



2020. okt. 13. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem csodálkoznak rajta, pontosan tudják - de ettől még egy "rajongóval" sem fognak dugni/találkozni a netről hiába írnak nekik naponta tucatnyi "degyönyörűvagyismi?" típusú üzit.
2020. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Igaz bár inkább nem is figyelem hiány hanem inkább éhezünk az elismerő tekintetekre....vagy ez figyelem hiány? Szóval nem azért veszek fel egy miniszoknyát mert különben nem vennének észre. Hanem mert szeretem ha utánam fordulnak. És nem bánom ha megakarnak dugni. Csak ne várják el hogy igent is mondjak rá :) én kifejezem a szexualitásom az öltözködésemmel ők meg a szavaikkal. Ez idáig szerintem rendben van, amíg mindkét fél tiszteli a másikat.

Az a baj hogy sok férfi nem tud másként hangot adni a csodálatának mint obszcén megjegyzésekkel.

2020. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom, ha nem azzal kezdenéd, hogy "Na mizu? Akarsz du*ni?" akkor nem tiltanának kapásból.
2020. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
#2 válaszoló tökéletesen leírta az álláspontom.
2020. okt. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
26%
Teljesen egyetértek veled. Tényleg van olyan is, aki ennek ellenére még mindig meglepődik és megsértődik, ha a férfiak megdugnák. Aztán nekik áll feljebb, hogy "mégis mit képzelsz". Na, az ilyen lányok fejében nem tudom, mi jár. :D Ha direkt úgy öltözöl, hogy megkívánjanak, akkor miért csodálkozol, ha meg is kívánnak?
2020. okt. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%

Mert pl párkapcsolatban vagyunk??? Attól hogy kihivóan öltözöm, még lehet, hogy épp van valakim....ezért elutasítom ha valaki megakar dugni....persze fontos a hangem itt is. Nőként sem vetem oda hogy b.szd meg anyad helyettem. Hanem mosolyogva megmutatom az ujjamon a karika gyűrűt megköszönöm a bókot és ennyi. Csak sok férfi ezen a ponton megsértődik és sértegetni kezdi a nőt. Pedig nem azért öltözöm kihívóan mert elakarom magam adni, hanem mint írtam csak azért mert szükségem van a pozitív visszajelzésekre.


2

2020. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

de gyűlölöm az ilyen hszeket, amikben egyből betámadnak egy ilyen jöttment általánosító dumával, mint amit a 3-as ír..

Szerintem a férfiak 95%-a még csak viccesnek sem találja ezt az akarsz dugni cica dumát, nem hogy még használja is, kikérem magamnak a többi férfi nevében is.


Nem tudom, hogy a 2-es válaszoló ugyanaz e mint a hármas, de abban a hszben tetszik az őszinteség, szóval köszi.


Amúgy, ha már így leírtad, akkor segíts picit légyszi, mi lenne az a kifejezés mód, ami nem obszcén, de mégis világossá teszi, hogy amúgy szexuális értelemben vonzónak tart a férfi? (ugye ne egy szimpla csinos vagy? :D)

2020. okt. 13. 20:44
 8/12 A kérdező kommentje:

na, a 8as válasz alapján, ha a férfi bokol, akkor az = azzal, hogy ha rajta múlna akkor ágyba vinne.

de mi van akkor, ha a férfi csak kedves akár lenni, mert tudja hogy a nők lelket simogatni kell? :)


²,az előbb lemaradt, szóval igen, szerintem ez már figyelemhiany.

2020. okt. 13. 20:48
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

Azért csodálkoznak, mert az ember (tehát a férfi is) gondolkodó lény, akinek az élet nemcsak dugásból áll. Nem mindegyik férfi olyan, mint te. Erre bizonyíték az a sok kérdés, amit azok a fiúk/férfiak tesznek fel azért, hogy nem tudnak hogyan közelíteni a lányokhoz. Elhiszem, hogy idővel ők is többet akarnak, de egyelőre elég lenne nekik egy-két randi is és már boldogok lennének.

Ffi.

2020. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2 és 8 vagyok (3 nem..)


Ha csak ugy bókol valaki pl szokott a kollégám hogy de csinos vagyok ma....ezzel semmi gond nincs. De szerintem a kérdés most nem az ilyen helyzetekre vonatkozik hanem a szélsőségekre. Mert emögött semmi cél vagy szándék, szimpla bók.


De pl kaptam már olyat kollégától, hohy "ú de jó lábaid vannak, komolyan nagyon tetszenek megfoghatom a lábad?" Hát ez elég konkrét célzás viszont nem obszcén. Nem is haragudtam érte. Csak mosolyogtam megköszöntem és mondtam hogy nyilvan nem :)

Ezzel sincs semmi gond (ugyanez az illető már jópárszor próbálkozott tehát tudom hogy konkrét dugasi szándék áll mögötte viszont mindig megtartja az 1 m tavolságot mivel kapcsolatban vagyok)


Aztán ott a bizonyos szélsőség, aki utánam fütyül az utcán és beszól hogy szia ciiiiccccaaa és még hozzá cicceg is....na ettől viszont kiver a víz. Annyira egyszerű sekélyes felszínes... vagy mikor egy buliba részegen valaki odaszól hogy szia jössz egy sörért a mosdóba??? Mit gondol egyszer erre igent fog válaszolni egy kicsit is normális lány???


Nem is az a baj hogy obszcén a megnyilvánulása. Hanem annyira leégeti magát hogy az már fáj.

2020. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!