Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Értem, hogy a figyelem kell,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Értem, hogy a figyelem kell, de miért csodálkozik ha csak megdugni akarom?

Figyelt kérdés

Lehet rossznéven is venni, de szerintem a lányok jelentős része figyelemhiányos és ezért mutogatja magát social médián, ezért lesz egyre rövidebb a szoknya, nadrág stb, ezért posztok képet a fürdőkádból, ezért van falat tangában a képen stb.


Nincs ezzel baj, mert szépek, mutogassak magukat, ha jól esik, de miért lepődnék meg, ha ezt a férfiak úgy kodoljak magukban, hogy ez a nő dugni akar.


Mert most őszintén, a test 95%-a fedetlen, mégis mire kellene gondolnom férfiként, hogy milyen szép? :D Bocsi.. de nem megy, nem tudok erre gondolni, mert azt látom, hogy óteúristen mennyire de mennyire szexi!!


félre ne értsétek, nem erőszakra buzdítok, mert a hivalkodó nő sem érdemli meg az erőszakot, ez ne is lehet kérdés.

De azt azért nem értem, hogy miért lepődnek meg azon, ha egy férfinek ez egyenlő a szexre csabítással..


Szóval, lányok mit vártok egy ilyen kép után, mennyire igaz, hogy figyelemhiányosak vagytok?



2020. okt. 13. 20:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább úgy mondanám, divat díva. Nőként írom, fogalmam nincs így, hogy lehet épkézláb kapcsolatot kialakítani, legalábbis én nem tudom. Engem zavarna, ha a pasi nyála csorogna, miközben ismerkedünk. Az meg a másik, hogy ne ácsingózzon rám, mindenféle alak engem ez taszít, a megjegyzéseket sem szeretem, épp ezért nem is pakolom ki semmimet, de apáca sem vagyok, csinosan öltözök, de nem kihívóan.
2020. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

ahham, köszi.

"Az u de jó lábaid vannak, megfoghatom" kollégád akár én is lehetnék :D


ezekszerint nem tolom túl, király:)

2020. okt. 13. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!