Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan kezelitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezelitek, hogy mindenki meg akar dugni titeket?

Figyelt kérdés
Egyre nehezebb újabb lepattintó szöveget kitalálnom. A régieket már unom... Én mindig udvarias vagyok a fiúkkal, nehogy megbántsam a kis lelküket... Jobb a békesség, egy-két dologra még jók lehetnek később.

2020. okt. 13. 20:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Engem senki nem akar.
2020. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Nem akar mindenki, de aki igen, azt úgy, mintha ott se lenne.
2020. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%

Kerdezo!!

Nagyot kacagtam mikor olvastam...

"egy-két dologra jók lehetnek."

Mégis mire????

2020. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3: Szekrényt arrébb tenni, autót megszerelni pl.
2020. okt. 13. 20:55
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Ezek nem érnek meg annyit, hogy sokáig elviseljem őket.
2020. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%
#1! Azért mert pasi vagy?
2020. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező!

Nem azért.. De te normális vagy???

2020. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%
Normálisan megmondom ha nem akarok tőle semmit. Ne te érezd magad kellemetlenül. Ha őszinte vagy és korrekt nincs okuk a sértődésre. Ha hitegeted őket az nem jó
2020. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha ismeretlen, akkor azt mondom hogy bocsi de van pasim. Ha közelebbi ismerős, akkor meg azt h bocsi de másba vagyok szerelmes és nem keresek senkit most. Ez a legjobb, mert nem bántod az önbecsülésüket, viszont ott maradnak neked szekrényt eltolni, mert reménykednek h később lesz esélyük. 😊
2020. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
42%
Ez szerintem hülyeség, én férfiként nem akarok annál se rosszabb, se jobb csajt megdugni, mint amilyen én vagyok. Ha valakit meg akarok dugni, akkor megdugom, vagyis megdugnám, ha a nők úgy működnének, hogy nem egyből azt hiszik, hogy egy fejszés gyilkos vagy. Így először meg kell győzni őket meg beszélgetni velük, amihez sokszor nincs erőm, energiám, időm.
2020. okt. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!