Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de a legtöbb csaj akivel beszélek előbb-utóbb célozgatni kezd (vagy ki is mondja), hogy dugni akar. Ti, hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés
Hűséges vagyok a barátnőmhöz és szeretem, de nyilván férfi vagyok azért és néha rossz érzés nem lépni.
2017. máj. 19. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
A férfi a gerinctelen szinonímája? Ez nekem új.
2017. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

''nem lépni''


?????

2017. máj. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

''ferfi vagyok''


A baratnőd meg nő es ő szivesen dugna ujabbakkal, hidd el...... Tuti un mar ő is teged :P

2017. máj. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán értelek ős-Sanyi. Ha a barátnőd szereted és ő is téged, akkor elméletileg olyan szexuáis életeteknek kellene lennie, hogy a többi nőt relatíve "leszard".


"Vadászösztön" nem érv.

2017. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én elbújok egy lakatlan szigetre, és játszom egy-két rossz filmben is visszatartva fantasztikus képességeimet, amitől kevésbé leszek sztár, aztán ott lazulunk a háremmel.
2017. máj. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miért lennék gerinctelen? Mint mondtam nem csalom meg, nem is fogom. Szeretem őt és nem is unom. Pusztán arra vagyok kiváncsi, hogy ki hogy kezeli magában ezeket az érzéseket.
2017. máj. 19. 16:17
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
A hírnév átka..
2017. máj. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Kerdezd meg a barátnődet, ő hogyan kezeli. Biztos legalább annyi ajánlatot kap, mint te.
2017. máj. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazán jó érzés, hogy olyan helyen élek ahol rajtam kívül mindenki szent és nemhogy tettben, de még gondolatban sem vétkezik. Ha mindenki olyan lenne, mint ti, egy nagyon szép világban élnénk.
2017. máj. 19. 16:26
 10/22 anonim ***** válasza:
38%
Gerincesen vissza utasítod őket 3-4 menet után. Neked, párod van, mit képzelnek.
2017. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!