Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mindig megunom a szexet és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig megunom a szexet és nicns kedvem hozzá pár hónap után?

Figyelt kérdés

Mit tegyek?

Az elmúlt 3 barátommal mindig ez volt.


Most fél éve vagyunk együtt, eddig vele volt a legtovább jó de már fel se izgulok. Nagyon szeretek vele összebújni, időt tölteni, nem gondolok másra de nem akarok szexelni.


Tudom, hogy ez nem miatta van mert az előző partnereimnél is MINDIG ez volt.


2020. okt. 16. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az nem lehet, hogy velük van a baj és nem veled?

Lehet csak nem tudtak felizgatni téged és az ágyban sem úgy csinálták a dolgokat, ahogy neked jó?:) 23f

2020. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az elso par honapban tudtak ugy. Mondjuk nagyon szubmassziv beállítottságú vagyok es mindig egyenrangukent kezelnek
2020. okt. 16. 20:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg is válaszoltad a kérdést. A meglévő vonzalomnak és érzelmeknek köszönhetően a sima szex jól működik egy darabig, de mivel nem kapod meg azt, amire valóban vágysz, így egy idő után azt is egyre kevésbé kívánod. Meg kell beszélni a pároddal, mennyire lenne partner ebben.
2020. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na látod meg is fejtetted a problémát... nem egyeztél velük szexuálisan az ágyban. Ez van. Az elején azért működött mert még tartott az újdonság varázsa és tudat alatt azt vártad "hátha most" s ez dobta fel a libidódat, de utána rájöttél ez nem így lesz. Domináns pasit keres, megsúgom a BDSM kapcsolatok "lelki oldala" ugyanolyan, sőt sokkal erősebb mint a "normál" kapcsolatoké, ugyanúgy van benne összebújás és gyengédség is, csak a szexualitást kicsit "másképpen" élitek meg a mindennapokban.
2020. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem fogom ezt kriteriumnak tenni..
2020. okt. 16. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell kritériumnak tenni, de akkor elfogadod, hogy ezek a vágyaid kiéletlenül maradnak és sose lesz számodra igazán kielégítő a szex. Sokan választják ezt az utat is, én speciel nem tenném, de kinek mi.
2020. okt. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ki akar minden nap mákostésztát?

Engem is megunhatnál.

2020. okt. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!