Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legrosszabb nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legrosszabb nemi betegség amelyiktől mindenki fél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 18. 10:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
AIDS
2020. okt. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a durva, hogy nagyon kevés oktatás van ezekről, nem értem közép suliban ez miért nem téma. Mindenki csak azt tudja, hogy milyen ami volt már neki. Most őszintén ki tudja mi az a szifilisz pl a gyakorlatban akinek még nem volt, én sem tudom.
2020. okt. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
#2 mindenki csak az tudja ami már volt neki? Ez nem nátha b+. Nem vagyok olyan fiatal, de egyet sem sikerült még összeszedtem. Viszont de, van róluk fogalmam hogy milyenek.
2020. okt. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

3


Vannak középsulisok akkor nagyon korán kezdik, illetve gyakran váltogatják partnereiket. Sokan korán "érnek" :)

2020. okt. 18. 11:05
 5/27 anonim ***** válasza:
46%

#3 ha nagyobb számú partnered volt akkor szerencse kérdése is. De szerintem ez gáz, hogy így kb lecseszni a másikat mert volt beteg.


Meg szerintem kb minden nő összeszed dolgokat, gombákat fertőzéseket, ami férfiaknál tünet mentes.

2020. okt. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
67%
#5 a gomba, fertőzés nem nemi betegség. Nem cseszek le senkit aki beteg volt, nem azt mondta hogy véletlenül elkapott valamit, hanem hogy mindenki azt ismeri ami MÁR volt neki. Mintha normális lenne szép sorban mindet begyűjteni.
2020. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

6


Ismertem annó olyan idősebb "bölcs" férfiembereket is akik azt vallották, hogy nem férfi az a férfi akinek nem volt még nemi betegsége.

2020. okt. 18. 11:34
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez egy jó poén egy érettebb férfi szájából, és értem is. A középsulis “feküdjünk össze a fél várossal” mentalitás egy kicsit más, és az a gáz.
2020. okt. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
46%
#6 ne már, hogy a hüvely gomba nem nemi betegség. a legtöbb nemi betegség egyben egy fertőzés valamitől.
2020. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az nem nemi betegség, tudod mi az a nemi betegség?
2020. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!