Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok, ha egy 25-30 éves pasival szexre készülnétek és az óvszer felhúzásánál elmondaná, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 21:28
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Miért ott kell elmondani?:DD
2016. szept. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt hogy itt az ideje " férfivá válnod " egyébként megkérném hogy ne parázza túl.. Lazuljon el. Mert ha túl izgulja nem jutunk semmire sem.. Amúgy meg nem harap a puncim ;)
2016. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Egy amerikai oldalon olvastam, hogy a csaj totál zavarba jött és egyből dobta a pasit, félni kezdett tőle.
2016. szept. 2. 21:33
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Az Amerika.. Egyébként a pasik többsége meg a szűz lánytól félnek.. Exem aki akkor 21 éves volt én 17 konkrétan a fejemhez vágta hogy idézem " Nem akarok konzervnyitó lenni " Szóval erről ennyit.. 22 L
2016. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, pfffff, te szegény... Milyen pasi az ilyen?? Remélem odébb is sétáltál abban a szent minutumban...
2016. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mindjárt nem leszel az."

Ez nem tragédia. Embere válogatja. Van aki a sokadik csaj után is rossz az ágyban, mert egy önző paraszt aki nem akar figyelni arra, hogy jó a másiknak.

27N

2016. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 Ez így van.
2016. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Èn örülnék neki.
2016. szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy "jó van már tök mindegy...". Szerintem ott már nem nagyon csinálnék belőle problémát, ha odáig eljutottunk!:)
2016. szept. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

"Egy amerikai oldalon olvastam, hogy a csaj totál zavarba jött és egyből dobta a pasit, félni kezdett tőle."


Nem kell amerikai szemetet olvasni.

Nem kell mindent elhinni.

Nem kell elpofázni a csajnak főleg bem akció előtt.

2016. szept. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!