Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randin elmondanád hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin elmondanád hogy szűz vagy/ hány partneted volt?

Figyelt kérdés
Nagyon kötetlen a randi, tabuk nélkül és ez a téma is szóba jön. Lányként elmondanád hogy szűz vagy, vagy hazudnál hogy ne emaitt akarjon megfektetni?
2020. okt. 18. 11:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok

Még annyit hogy attól ha a srác utal rá, az nem azt jelenti hogy csak dugni akar.

Ja és 30N vagyok

2020. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
87%

Minden pasi csak dugni akar.

Ha szűz vagy és szexelsz vele, akkor trófeaként fog mutogatni a haverjainak, hogy mekkora ribi vagy, amiért megkapott.

Ha nem vagy szűz és szexelsz vele akkor azért leszel ribi, mert milyen können kapható vagy.

Ha szűz vagy és nem szexelsz vele, azért leszel ribi, mert biztos a szőke herceget várod.

Ha nem vagy szűz és nem szexelsz vele, azért leszel ribi, mert bezzeg a Józsival meg szexeltél.

Bármit csinálsz, rádhárítanak minden felelősséget.

2020. okt. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaha is randiznék, és szóba kerülne a téma, nem titkolnám, hogy szűz vagyok. Nem azért, mert milyen király, vagy mert nem akarok hazudni, hogy már voltam xy számú fiúval, aztán kiderül, hogy hoppá. Egyszerűen minek titkoljam? Szűz vagyok, nem járt bent senki egyik járatomban sem, ha meg nem lennék szűz, akkor kész, ennyi.


19/l

2020. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!