Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokat vesztettem ha nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vesztettem ha nem volt még barátnőm?

Figyelt kérdés
Meg semmilyen testi dologban nem volt még részem. 21 vagyok. Igazából nekem nem is a csók meg a szex hiányzik hanem az hogy nem tudom milyen érzés szerelmesnek lenni, szeretni valakit. Meg azt sem tudom hogy engem tudna e szeretni egy lány.
2020. okt. 20. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Semmiről nem maradtál le.
2020. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Na akkor ne azon károgj hogy nem volt, hanem tegyél meg mindent hogy legyen! Magától nem fog összejönni bro' neked kell csapni a szelet a nőknek, hogy előbb-utóbb valamelyik igent mondjon.
2020. okt. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonymousreview60 ***** válasza:
77%
Még nem. De épp itt az ideje, hogy kezdj el ismerkedni, emberek közé járni, gyúrni, táncolni és bármi törvényeset, ami növeli az önbizalmadat. Továbbá legyenek értelmes céljaid, azokon dolgozzál, és ezekről tudj beszélni!
2020. okt. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Sokat bizony!
2020. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
A férfinak a nő a legszebb ajándéka
2020. okt. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Hát szerintem sokról maradtál le... pl egy laza depresszióról.. egy kis lelkibajról, ilyesmikről. Megmondom őszintén, hogy szerintem az egész csak szenvedést okoz valamilyen módon.

Ha beleszeretsz egy csajba, akkor az egy hihetetlen szuper érzés.. Na de ha vége van, minnél jobban szeretted, annál jobban fog fájni.

Ha összejössz valakivel és tényleg minden happy, akkor is ott a lehetőség arra, hogy valami elb*szódik (pl betegség miatt halál, vagy baleset). Újfent megszívtad.

Ha minden jónak néz ki, akkor sem tudhatod, mikor megy félre a hölgyemény, vagy húz csőbe valamivel (pl anyagiak, stb).

Ha meg leéltek együtt egy szép életet, akkor meg akkor üt be a sz*r, ha ő hal meg előbb. Na azt az érzést senkinek sem kívánom, a poklok pokla. Ha meg te murdelsz meg előbb, akkor az ő lelkét cs*szed el.. Szóval ebből nyertesen sehogy sem tudsz kikerülni.

A sok idelista álmot kergető ember meg azt hiszi, hogy milyen csodás és szuper az egész, közben az igazság az, hogy szenvedni fogsz így is, úgy is. Csak az idő egy változó tényező.. Szóval ha lehet egy gyakorlati jellegű tanácsom, ne nagyon bonyolódj bele ilyen dolgokba, megspórolsz magadnak egy csomó fájdalmat.

2020. okt. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sokat nemv esztettél szerintem.


5-ös, azért pl ha választhatnék egy nő és pl egy AMG GT C között, akkor hamar röffenne a V8 :D

2020. okt. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7-es ezen most hangosan felröhögtem, köszi :D
2020. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Persze azért egy PS4 pro üt mindent de azért na a nőstény se rossz :D
2020. okt. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!