Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Volt már, hogy random lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy random lánnyal fantáziáltál?

Figyelt kérdés
Amúgy se sűrűn fantaziálok, ma reggel meg egy teljesen idegen lánnyal képzeltem el magam intim szituációkban. Az arcot se nagyon tudtam kivenni. A lényeg, hogy furcsa volt az egész, talán a hely idézte elő, amire gondoltam és nem is a személy volt a lényeges. Veletek történt már ilyen? Vagy mindig minimum ismert ember/ismerős, aki eszetekbe jut úgy?

2018. szept. 13. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ó, de még hányszor! Ez normális szerintem, meg így hogy csak elillnó pillanatok, egészséges is
2018. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Én csak veled szoktam kérdező :D
2018. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%
Nem,mindig valakiről akit legalább látásból ismerek.
2018. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!