Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy sokat fantáziáltatok valakiről, annak ellenére, hogy volt párotok?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat valaki, iszonyú szexinek találom és izgat, hogy milyen lehet vele... nem tudom hogy kezdeményezzek, vagy hogy kezdeményezzek-e egyáltalán... az eszem tudja hogy nem lenne helyes.

2020. okt. 21. 10:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Minden esetre én szakítanék a párommal, ha ez kiderülne.
2020. okt. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves kerdező! Én is így vagyok, vagyis mar párszor voltam így. Van párom és szeretem is, de mint említettem párszor voltam úgy hogy elkezdtem valkivel chaten beszélgetni es azon kaptam magam, hogy mar naponta irkalunk, megbeszeljuk a napunkat, stb. es ugy ereztem, hogy egy kis friss impulzust kapok. Bevallom mi is mikor eljutottunk a szex temaig az is nagyon izgalmas volt, küldtünk egy idő utan meztelen kepeket es irkaltuk mit csinalnank egymassal. Kis szex chat is volt. Aztan amikor amikor odaig ment volna a dolog, hogy csinaljuk ezt élőben, akkor mindig lezartam es elmondtam hogy élőben erről szó sem lehet. Tenyleg szeretem a paromat, de valamiert az ilyenek olyan izgalmasak, hogy nehez lemondani rola.
2020. okt. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Igen, én is pont így vagyok vele. Bár még a chatszexig nem jutottam el.
2020. okt. 22. 09:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult. Ilyenkor tovább szoktam lépni, mer azt jelzi, hogy valami nem klappol. Bármilyen hihetetlen, lehet találni olyan partnert, aki mellett nincs szükség a fantáziánkra, ha színesíteni akarjuk az aktust.
2020. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!