Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Volt már hogy a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már hogy a pasi beharangozta magát hogy milyen jó lessz stb aztán vagy méret vagy teljesítmény után igencsak kiábrándultatok az egészből?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hogy történt? Hogy ráztátok le? Vagy megmondtátol az öszintét?
2020. okt. 24. 06:18
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Volt. Kb mind. Ilyenek vagytok fiúk. Nagy a szátok, aztán amikor teljesíteni kellene, megáll a tudomány.
2020. okt. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ezzel nem értek egyet tisztelet a kivételnek 😊
2020. okt. 24. 06:48
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Vagy egyenesen elszaladtok.
2020. okt. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nekem egyik pasi sem harangozta be magát előtte... és egyikben sem kellett csalódnom szexuális téren szerencsére. Szóval biztos van összefüggés aközött h ha valakinek nagy a szája már előre, az béna lesz.
2020. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kiderult, hogy alig tud elelvezni es kb. kethetente 1x tud szexelni, illetve neha akar hetekig semmi. Aztan meg en voltam a fura, mert az exe milyen megerto volt ilyen teren. Meg aztan arrol is meselt, hogy szamara tok termeszetes, ha felbeszakitja a szexet...leul..megiszik egy pohar bort, elsziv egy cigit, majd lehet folytatni (ekkor mar egyutt voltunk)! Szoval ilyen docogos a srac..nem volt tartos kapcsolat. Az elejen, mig ismerkedtunk bemeselte, hogy igy meg ugy..olyanokat szexelunk majd, hogy eldobom az agyam! Azota ujra egyutt van azzal a megerto exevel, aminek orulok is. Fontos, hogy ket ember szexualis teren is klappoljon!
2020. okt. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki sokat fényezi magát, az mind ilyen. Normális pasi nem csinál ilyet. Aki már ismerkedésnél felhozza a méret témát, az kuka, de ha később, akkor is unalmas a téma, max tűröm egy darabig, hátha leszáll végre róla.
2020. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen.

Mondta a srác,hogy hát olyan szexben még nem volt részem mint amilyen vele lesz.Ő megad mindent ami kell nekem.

Ehhez képest egy 10 perces maszatolás volt és kifeküdt.:D

Gondoltam az első után nem ítélem el.Adtam egy második esélyt a dolognak, ugyan olyan gyér volt. Kb 5 perc lovaglás után közölte,hogy nem bírja tovább el fog menni.

De legalább megtanultam ebből az esetből,hogy melyik az a típus akinek csak a szája nagy.

2020. okt. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik kutya ugat, az nem harap.
2020. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4 ilyennel volt dolgom.
2020. okt. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!