Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fáj neki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj neki?

Figyelt kérdés
Barátnőm nemrég vesztette el velem a szüzességét velem. Azóta többször voltunk együtt. Sajnos sosem élvezte, mindig fájdalomra panaszkodott, pedig mindig benedvesedett szex előtt. Nőgyógy baja nincs. Talán "túl nagy lennék neki"? (18 cm hosszú a farkam.)
2020. okt. 24. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nalam is ez volt. Mar mar kezdtem azt hinni, hogy valami bajom van. A baratom valtig mondogatta, hogy jobban el kellene lazulnom es akkor jo lesz. Igaza volt! A baratnod felizgul, de a belso izmai nem lazulnal el, ami az egesz egyuttletet kellemetlenne teszi. Ez inkabb psziches alapu es fejben dol el! Idovel jobb lesz, csak legyetek turelmesek. Beszelgessetek, hogy kinek mi esik jol es ne sajnaljatok tobb idot forditani az elojatekra! A poz sem mindegy, mert vannak olyan pozok, ahol sokkal jobban erzed ahogy benned van. Nalunk a baratom addig nem is hatolt belem teljesen, mig el nem engedtem magam. Kb 3 honapba telt (eleg sok tudom) mire tenylegesen elkezdtem elvezni a szexet, de megerte!
2020. okt. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg inkább a vastagsággal lehet gond. Próbáld hogy az előjátékot tényleg sokáig húzd el, ne csak annyit várj hogy oké nedves, akkor mehet. Nekem az első 5-6 alkalom is fájt, mrg kellemetlen volt, talán csak idő kell hogy hozzászokjon
2020. okt. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy túl hosszú van neked.
2020. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ész nélkül tolod neki.
2020. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Ha a méhszájáig ér a péniszed, az bizony fájhat neki.
2020. okt. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, sok előjáték, lazuljon el. Sok lánynak kellemetlen nem csak az első, hanem az első pár alkalom, csak később kezdik el élvezni. Hozzá kell szokni na.

Én már évek óta szexelek, de ha nincs előjáték, hiába vagyok felizgulva, nedves, alig tudja a párom betenni.

Vagy a vastagsága miatt fáj, az elmúlik, ha rendesen elő van készítve, meg ahogy tágul, vagy a méhszájába beleütközöl, akkor meg ne tedd be tövig, csak óvatosan.

2020. okt. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok ideig tartott amíg tudtam élvezni a szexet.

Én is azt hittem velem a baj,de aztán egy idő után "beleedződtem".

Sok türelem és beszélgetés.:) Ahogy az 1-es válaszoló is nagyon jól leírta.

2020. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!