Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem áll fel neki többszöri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem áll fel neki többszöri próbálkozás után sem,akkor az azt jelenti,nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Egy sráchoz átmentem már néhányszor, de sose áll neki rendesen fel,sem szopásnál, berakni is csak rövid ideig tudja. Volt már olyan nálatok férfiak, hogy bejött egy lány és mégsem ment,vagy ez egyértelműen ezt jelenti,hogy nem jövök be neki? Nem tudom vele megbeszélni, nem is merek rákérdezni, valahogy érzem hogy kényes téma ez.
2020. okt. 26. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Szégyellős, ideges is lehet... akár azért, mert még sosem volt nővel, vagy akár azért is, mert nagyon meg akar felelni neked, mert nagyon bejössz neki.
2020. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Azt semmiképpen sem jelenti (ez), hogy nem jössz be neki. Fizikai izgatás hatására akkor is működne a dolog valószínűleg, hogyha nem jönnél be neki. Itt inkább mentális, vagy lelki dolgok lehetnek a háttérben. Korábban nekem is volt erre precedens, hogy egy csodaszép lánnyal voltam, aki nagyon ügyes volt, de mivel hogy végtelenül szerelmes voltam belé, ebből kifolyólag brutálisan a csúcsra akartam volna juttatni, és saját magamra nyomást helyeztem, így nemműködött 100%-on a sztori.
2020. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
ahogy 1-es írja, lehet ideges kicsit, de az azért pár alkalom után el kéne múljon. ha továbbra sem áll fel, akkor lehet valami merevedési zavara is (pszichés akár v. szervi)
2020. okt. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Komfortérzés általános hiánya (idegesség, szégyenérzet, stressz, depresszió, stb.) okozhatja ezt.

Ha te váltod ki, általában 1. vagy 2. után elmúlik. Megnyugszik, hogy még így is kell neked. Ha ez nem történik meg, próbáld leitatni.


Egyébként még az is lehet, hogy nem akar gyorsan elmenni és ezért maszturbál előtte. Mond meg neki, hogy következő találkozóig nem maszturbálhat.

2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez nem attól függ, hogy mennyire jössz be neki. Több oka lehet (sorrendbe írom valószínűség szerint):

-nagyon izgul, megfelelési kényszere van

-alapból nem betonkemény neki, nem mindenkinek van kőkemény farka

-merevedési problémái vannak

-nem (csak) a lányok jönnek be neki

2020. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem van olyan, hogy túl melegem van és azért nem megy rendesen. Olyan 30 fokban nehéz ügy...
2020. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Nekem még a kezdet kezdetén olyan is volt, hogy féltem, hogy túl hamar elélvezek, ezért arra koncentráltam, hogy nehogy olyan jó legyen, hogy rögtön végem legyen.

Aztán olyan félelmem is volt, hogy nehogy teherbe ejtsem véletlenül, vagy fájdalmat okozzak neki.

Mindkettőnek az lett az eredménye, hogy nem állt fel, vagy hamar lelankadt.

2020. okt. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Ha maszturbálás során áll neki keményen, akkor csak az a baj, hogy megszokta a kezét. Vagy az is, hogy rég volt nővel, ideges emiatt és szorong, megfelelési kényszere van, hogy jól teljesítsen. Értelmes, kulturált nő ezen nem akad ki, ha szereti, hanem türelmes vele és együtt berúgják újra a szexualitását a férfinak. Tapasztalt vagyok, de jártam már így egyszer én is. Évekig nem volt nőm, vertem és amikor lefeküdtünk, több alkalommal nem állt fel. Mondjuk az is rájâtszhatott, hogy nem is igazán kívántam a nőt.
2020. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Legkozelebb ha atmesz, csempesz az italaba egy szem tornado, vagy blue diamond kapszulat. Nem fog csodot mondani hidd el 😀
2020. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves?
2020. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!