Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány rajtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány rajtam kìvül, akit szintén felizgatnak az igazi hackerek?

Figyelt kérdés
Izgatja a perverz fantáziám egy részét az afféle fanatizmus, hogy a partnerem minden lépésemet nyomon tudja követni 24/7-ben.

2020. okt. 26. 19:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Csak a telefonjaimat használom. A gép nem a barátom. Max ncore.

XD de ja, ott a pont #10

2020. okt. 27. 13:17
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

#11:

tudom :D

2020. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Mondjuk amit leírsz, az nem éppen a "hackerek" jellemzője.
2020. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
16%

Igen, nagyon bírnám, de _nem_ amiatt, mert csekkolhatja az összes adatot és infot, ami bitek szintjén elérhető rólam - ha ezt teszi, az inkább szánalmas.

Az tetszene benne, hogy okos.

Sajnos (?) ez az egyik gyengém. (39N, nem kérek privit)

2020. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

#13 Lehet, de a tudását másra is használhatja, ha van hozzá perverziója és ahhoz párosult érzés.

#14 Nyilván imponáló az is, hogy okos.

(25L)

2020. okt. 29. 13:19
 16/21 anonim ***** válasza:

A hack szó nem azt jelenti mint amire a legtöbben gondoltok, igazi jelentését valahogy így lehet magyarázni:


Problémamegoldás szórakozásból, kreatív módon, nem csak számítógépekkel kapcsolatban. Jellemző rá a játékosság, felfedezés öröme. Lehet hasznos, lehet nem az.


Akire te gondolsz, azt crackernek nevezik.

2020. nov. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg NSA-nek nevezik és KGB-nek.


Engem kicsit érdekelt ez a téma, de eszembe nem jutott megfigyelni a barátnőmet, pedig még domináns típus is vagyok... de inkább csak az ágyban, nem a neten :)

2020. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Hallgasd a Hack és Lángos podcastet... ;)
2020. nov. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

A film és a valóság nem ugyanaz...


Film és ami a te fejedben van: [link]


Valóság:

[link]


Akik ezt majd tagadni fogják:

[link]

2020. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Elég unalmasak már ezek a sztereotípiák. Arról , hogy nézhet ki egy igazi hacker nektek fogalmatok sem lehet. Én ilyennek tudom elképzelni a trollokat (a tucatképet nézve)


Exem Magyaro egyik legismertebb hardverese/ programozó és elektronikai fejlesztő. Anno szürke hacker volt. Igaz, hogy elmagyarázta párszor hogy zajlik egy hackelés és alapjaiban megpróbálta velem megértetni sajna ez nekem minden formában magas.

Ettől függetlenül nagyon izgalmasnak és érdekesnek találom/ a férfit is, akinek ehhez esze van. Na meg türelme... vannak elég cifra történeteim, de az, hogy igazi hacker nem pazarolja itt az idejét/ vagy ilyenre az is biztos.

2020. nov. 16. 19:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!