Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik nyak fétis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik nyak fétis?

Figyelt kérdés

Rettentően gerjedek a némely nők nyakára,nem mindegyikre,ugyanúgy van belőle "esetem" mint mellnél pl. valakinek a kicsi feszes etc...

Leginkább a hosszabb vékonyabb nyakú lányok jönnek be,de nem túlzottan,amúgy full egyénfüggő,de tény,hogy lábfétisről annyit hallani pl.

Vannak ilyen "sorstársaim" esetleg?

Természetesen mást is ugyanúgy megnézek egy lányon,mell fenék,alak arc összkép,ugyanúgy,mint az összes többi pasi,csak nekem ez egy "plusz" dolog.



2020. okt. 26. 20:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem manapság mindennél van fétis, érdekes de nekem például olyan lábfétisem van, ahol a zoknik/harisnyák jobban izgatnak mint maga a "csupasz láb", de ez is eltérő. Valakit nem viccelek a "fülek harapgálása" izgat, vagy eltérő dolgok. Sok fétis van kicsiny világunkban, szóval ha engem kérdezel van:)
2021. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!