Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent számotokra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent számotokra az intim higiénia?

Figyelt kérdés

Nagyon sokat beszélgetünk a szexről...

De lehet nagyon sokan az alapvető dolgokkal sincsenek tisztában.

Ki hogyan szokott felkészülni az együttlétre?

Lehet bagatell kérdés de tartsuk egymást tiszteletben!


2020. okt. 26. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az intim higiénia a napi egy tusolás és ott lévő mosakodást jelenti. Személy szerint minden alkalommal használom az intim mosakodót, de egyesek szerint ez túlzás, és elég 2-3 alkalmanként.


Hogy a szexnél mit jelent... számomra ugyanezt. Mi szex előtt és után nem feltétlenül tusolunk, ha csak nem érezzük, hogy megizzadtunk (a párom nehezen/keveset izzad alapvetően, én pedig szuper izzadsággátlót használok). Ha mondjuk este tusoltunk a párommal, nem utasítjuk el egymást másnap reggel. Tudom, hogy sokan nem vennének a szájukba olyan farkat, amit nem mostak meg 12+ de 24- órája, de engem nem zavar.

Most amúgy biztos le leszek pontozva, mert sokszor látok olyan válaszokat, hogy szex előtt mindig tusolnak... de minket az ilyensmi nem zavar. Még nem utasítottam el azért a páromat, mert mocskos lett volna a pénisze, ahogy ő se utasított el engem az amúgy is öntisztuló hüvelyemmel.

Nyilván ennyi év alatt megesett, hogy mocskos volt a nemiszervünk (és láttuk egymásét), mert mondjuk kempingeztünk és olyan tusolóba voltunk ahol 1 euró volt egy 1 perces zuhanyzseton és mindenhol felületesen tisztálkodtunk... de ilyenkor amúgy sincs erőnk az aktushoz.

2020. okt. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
51%
Sex előtt és után megfürdök a barátnőm meg intim mosakodót használ
2020. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szex előtt inkább csak megmosakszunk a kérdéses területen, de utána megfürdünk. Lehet, csak egy alvás után, de mielőtt bármit is csinálnánk, fürdünk. Tipikus, jellegzetes illatok szabadulnak fel szex során...
2020. okt. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szex előtt fürdök, intim mosakodót használok minden nap

Szex után pedig intim törlőt használok és intim sprayt

2020. okt. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
Nefürgyélle!
2020. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!