Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan korábbi kapcsolatod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan korábbi kapcsolatod amiből nagyon hiányzik az akkori szex minősége? Mennyiben volt jobb az exed a mostani párodnál?

Figyelt kérdés

2020. okt. 26. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt jobb de mégis hiányzik. Miért nem lehet egyszerre többet tartani?
2020. okt. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
A mostani is elég jó. De a règi az fenomenális volt. Őrült, vad, szenvedélyes, vàltozatos. Még most is làzba hoz ha visszagondolok, pedig 5 éve volt. Àllandóan szexeltünk. Elmentünk egy hètre nyaralni, az egédz abból állt hogy kimerúlésig szexeltünk, aludtunk, ettünk, sèta de alig vártuk hogy visszérjünk a szállodàba és szètszedjük egymást. 2 évig tartott. Egyèb témában egyàltalàn nem jöttünk ki.
2020. okt. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én ha visszagondolok kapcsolataimra, valahogy a szex már nem olyasmi, ami hiányzik, mert orgazmusokat nem tudok felidézni :D szóval a szex az nekem csak jelen idő.
2020. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy barátnőm, aki mindent megadott. Imádta, hogyha kielégülök az ágyban és őt is beindították a durva dolgok. Rengeteget akart szexelni, ha már ki volt készülve, akkor is azt akarta, hogy csináljam, ahogy én akarom.
2020. okt. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt érzem, mint ahogy a 3-s válaszoló leírta.Mindig arra gondoltam egy, egy nagy szexcsata után, hogy ez olyan jó volt, hogy sosem felejtem el, és mára? azt tudom, hogy jó volt, de hogy kivel, mikor ........................azért ez picit szomorú.A kérdésre válaszolva, semmivel sem jobb!
2020. nov. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo mint 4esnél.egyszerűn sexre született a csaj. Kérte seggbe szájba rendesen figyelt a higéniára és mindig rámmászott észre sem vettem és már elkezdett szopni film közben vagy éjszaka. Tudta hogy izgasson fel és mindent élvezett . Nagyon hiányzik, a mostani kapcsolatomban meg heti 1x ha összefekszünk
2020. dec. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!